Нека намерим най-тънките цени.
zz_stefanov - майстор
Аз в новата няма да участвам. Няма смисъл темата да ми е все първа в моите участия, а да не разбирам защо въобще я има.
Един по един лидълските райд@ри си заминават от къщи. Нищо по различно от другия талаш дето се продава по магазините, че и по зле (особено напоследък).
cholev - майстор
пон ное 04, 2019 8:09 pmEDI написа:
Чолев го нема и темата вехне. :lol:
Еле ме те.
Имам си от всичко :-D Например ставаше въпрос за ударната бормашина- и нея я имам от по старите варианти. Така си стои щот имам куп аку бормашини/винтоверти и всички перфоратори :-D (12в, 20в, 1050вата 1500вата) :lol:
От новите неща може да се навия на хеви-метал(ен) лентов трион PMB 1100.
cat - специалист
Темата си е актуална , просто хората си понакупиха каквото им трябва и лудницата по инструменти Парксайд преминава . Но едно неможе да се отрече Лидл регулираха цените по железарите и вдигнаха срока на гаранцията при доста търговци .
gogo7777 - майстор
пон ное 04, 2019 7:08 pmVirtex написа:
Хайде народе, 3 страници и ще има нова тема :)

Нещо не се развива като преди темата, всеки или си е купил всичко или няма интересни неща.
А кога ще е краят....на темата? Когато Българина прогледне или когато в Перник спре тока......
kuger - майстор
ср ное 06, 2019 11:32 pmgogo7777 написа:
..... Когато Българина прогледне ......
Много хора са "прогледнали", ама като погледнат в кесията си и влизат в ЛИДЛ. Не всеки може да плати за "марка".
radius - майстор
Ама може да плати за 15 уреда, които вади средно по веднъж на 5 години.
kuger - майстор
Там не знам в кого е проблема :?
nikolov333 - майстор
Проблема е в психологическата манипулация.. Купи си го, че си на кяр!! :-D Баш Българския начин на мислене е да се прибереш доволен, че си пре..бал някого..пък бил той Bosch, Makita или някой още по-по-най производител на неоправдано скъпа техника.. След 5-6 броя къртачи марка VIKI, MIKI и Parkside, онЯ ден отидох, та се натресох на един Bosch GBH 2-28 DRE да знам, че ще мога да си свърша работата със същия инструмент дето съм я почнал, че иначе дадох повече пари за боклуци, до сега.. :roll: :lol: :lol:
sstefanov - майстор
Аз пък имам доста лидълски инструменти и вече няколко години ми служат за домашно ползване без никакви проблеми. Даже и участваха в 2-3 по-сериозни ремонта и има още доста хляб в тях.
За домашни нужди не виждам смисъл да плащам 2-3 пъти повече за профи инструменти, въпреки че са много по-добри.
nikolov333 - майстор
Е то зависи и колко домашна работа вършиш.. Перфоратора на Parkside 1050 ми счупи опашките на 3-4 длета при три часово къртене на пресен бетон и накрая заседна парче от опашката в паронника, та не можах да го извадя.. Иначе си работи, ама ми писна.. :-D

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: