Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
И аз това лято доста работа отхвърлих с герунга и оберката, но говоря за манията да си купуваш без ясната идея за какво ти е изобщо.
kozl - майстор
Аве и аз не си купух шлайф за шпакловки оти като мислим нема къде да го ползвам и опа потреба ми. Бегом в първия Лидъл - Нема :shock: и награбих Райдер. На следващата седмица гледам у другия Лидъл се търкаля таков енструмент, е да ама Райдеро по-убав :roll: и кажи речи дважде по-скъп :x
Гост - специалист
чет ное 07, 2019 12:20 pmkozl написа:
Аве и аз не си купух шлайф за шпакловки оти като мислим нема къде да го ползвам и опа потреба ми. Бегом в първия Лидъл - Нема :shock: и награбих Райдер. На следващата седмица гледам у другия Лидъл се търкаля таков енструмент, е да ама Райдеро по-убав :roll: и кажи речи дважде по-скъп :x
Да е убав, да е убав- колко да е убав- в съседни гаражи е правен с лидълдкио.
gogo7777 - майстор
ср ное 06, 2019 11:45 pmkuger написа:
ср ное 06, 2019 11:32 pmgogo7777 написа:
..... Когато Българина прогледне ......
Много хора са "прогледнали", ама като погледнат в кесията си и влизат в ЛИДЛ. Не всеки може да плати за "марка".
Когато прогледне ще има и пари в кесията :wink:
jekasus - майстор
nikolov333 написа:
онЯ ден отидох, та се натресох на един Bosch GBH 2-28 DRE да знам, че ще мога да си свърша работата
Ударния цилиндър струва 90/грубо/лв. В сервиз няма да го дам, че ще ме обрулят поне толкоз отгоре. Сам ще го сменя/ в ютуба има канал Александр Брест/ Моя перф е на 4-5 години.
gogo7777 написа:
Когато прогледне ще има и пари в кесията
Те в чужбинско, дето е хубаво, не купуват парксайд :-D
kuger - майстор
чет ное 07, 2019 9:30 pmgogo7777 написа:
Когато прогледне ще има и пари в кесията :wink:
Когато трябваше съм гледал, не мога да се оплача от липса на средства, но не мога да се съглася, че трябва всичкото ми инструмент трябва да ми е от "марко" :-D Още повече, че не ги ползвам за прехрана, а за задоволяване на домашни нужди.
Щом ми вършат работа, значи стават.

пп: Ще дам пример с гайковерта на 12v от ЛИДЛ, за гумите. Ами става, бавно, но става. Развива болтовете на джантите, какво да искам повече, нищо, че го плюят. На мен ми върши работа!
npace - специалист
Гайковерти и подобни горе-долу бива, обаче от бързооборотните режещи инструменти особено дърводелските има направо опасни. Тия песъчливите сплави дето използват редукторите се деформират лесно около лагерите. Ако изобщо има лагери, че от промоции понякога остава само за месингови шайби. :lol:
За това дали си струва да се плати една цена пред друга съществува лесен метод за изчисляване - разделяме цената на китайския бок... машина на вероятността, която смятаме, че има тя да издържи на планираното натоварване и така сравняваме с цената на истинската машина. Ако не знаем каква е тази вероятност, то тя е пълна случайност - 50%. Ако предполагаме, че тя по-скоро няма да издържи, то тя е около 25%. :-D
Естествено има и други фактори за избора - колко пари можем да извадим в момента, с какъв кеф ще работим, какво ще оставим на децата и т.н., но по отношение на цената това е начина за рационално вземане на решение.
kozl - майстор
чет ное 07, 2019 2:18 pmГост написа:
чет ное 07, 2019 12:20 pmkozl написа:
Аве и аз не си купух шлайф за шпакловки оти като мислим нема къде да го ползвам и опа потреба ми. Бегом в първия Лидъл - Нема :shock: и награбих Райдер. На следващата седмица гледам у другия Лидъл се търкаля таков енструмент, е да ама Райдеро по-убав :roll: и кажи речи дважде по-скъп :x
Да е убав, да е убав- колко да е убав- в съседни гаражи е правен с лидълдкио.
Еми Райдерите беха 2 вида със и без жило, като този без жилото наподобява лидълския. Този с жилото създава сравнително по-малък момент при работа, защото двигателя е долу и центъра на тежеста е по-близо до захвата на ръцете. Но жилото се води консуматив, а на въпроса продават ли консумативи получих отрицателен отговор та купих този без жило. На райдерския четката е на пружини и потъва при натиск, а на лидълския е фиксирана, плюс некакви разлики в захвата, както и малко в повече мощност на райдера.
stefanjor - специалист
Добр цена на батерия в немския Лидл
https://www.lidl.de/de/parkside-perform ... b2/p259842
resistbody - майстор
съб ное 09, 2019 6:29 amstefanjor написа:
Добр цена на батерия в немския Лидл
https://www.lidl.de/de/parkside-perform ... b2/p259842
Но не можеш да поръчаш повече от 1бр... т.е. 25еу става.. пак е добра цента 10елемента за 55-60лв с доставката, аз мислех да я поръчам няколко да ги изкормя, но нещо не съм на кеф сега..

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: