• 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
Djack - специалист
Има стари контактори които са с живачна ампула с доста голямо количество живак вътре! Имат бобина, трансформатор и отделно дето не е пестен материал! Аз работя в такава промишленост и навремето ги имаше при нас най различни чешити!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 27, 2019 6:32 pmDjack написа:
Има стари контактори които са с живачна ампула с доста голямо количество живак вътре! Имат бобина, трансформатор и отделно дето не е пестен материал! Аз работя в такава промишленост и навремето ги имаше при нас най различни чешити!
Благодаря за информацията. Ако никой не го вземе и е с живак, дай акъл какво да го правя
kuger - майстор
чет юни 27, 2019 6:58 pmn_a написа:
Благодаря за информацията. Ако никой не го вземе и е с живак, дай акъл какво да го правя
Споко, в това чудо няма живак.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 27, 2019 7:03 pmkuger написа:
чет юни 27, 2019 6:58 pmn_a написа:
Благодаря за информацията. Ако никой не го вземе и е с живак, дай акъл какво да го правя
Споко, в това чудо няма живак.
А как си играехме с живак като малки...
Chefo77 - майстор
Сменихме дограмата в хола, имам 6 дървени крила с единично стъкло, около 70*150 см. Ако на някой му вършат работа (оранжерия или нещо подобно), да свирка.
muhala - майстор
Някой да подарява адаптор/захранване с изход 9-12VDC и ток 800мА или повече ?
sokolov.91 - майстор
вт ное 05, 2019 9:42 pmmuhala написа:
Някой да подарява адаптор/захранване с изход 9-12VDC и ток 800мА или повече ?
Аз имам и бих ти подарил, ама заслужава ли си? 5лв. ще ти е доставката, а толкова струва 1 ампер на 12 волта импулсен траф за лeд лента във всяка железария. И е чисто нов. Не втора употреба. Все пак ако искаш..?
muhala - майстор
вт ное 05, 2019 9:55 pmsokolov.91 написа:
вт ное 05, 2019 9:42 pmmuhala написа:
Някой да подарява адаптор/захранване с изход 9-12VDC и ток 800мА или повече ?
Аз имам и бих ти подарил, ама заслужава ли си? 5лв. ще ти е доставката, а толкова струва 1 ампер на 12 волта импулсен траф за лeд лента във всяка железария. И е чисто нов. Не втора употреба. Все пак ако искаш..?
Ако си от София става иначе доставката прецаква всичко
sokolov.91 - майстор
вт ное 05, 2019 10:47 pmmuhala написа:
вт ное 05, 2019 9:55 pmsokolov.91 написа:
вт ное 05, 2019 9:42 pmmuhala написа:
Някой да подарява адаптор/захранване с изход 9-12VDC и ток 800мА или повече ?
Аз имам и бих ти подарил, ама заслужава ли си? 5лв. ще ти е доставката, а толкова струва 1 ампер на 12 волта импулсен траф за лeд лента във всяка железария. И е чисто нов. Не втора употреба. Все пак ако искаш..?
Ако си от София става иначе доставката прецаква всичко
Костинброд... Ако имаш път свиркай.
gandonov - специалист
вт ное 05, 2019 9:42 pmmuhala написа:
Някой да подарява адаптор/захранване с изход 9-12VDC и ток 800мА или повече ?
Имам няколко захранвания от стари телефони, лаптопи и монитори. На 9, 12 и 19V и ток 1А.
Мога да ти дам едно, две, ако си в центъра на София.

Между другото, аз използвам такъв на 9V за да режа стиропор (foam cutter) и за магнитна бъркалка за бирени дрожди.
Върши идеална работа. :-)
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: