• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
чет ное 07, 2019 8:23 pmRosen86 написа:
Не винаги марковото е добро, изпитал съм го :) ... :)
Е може да си прав, от твоята си камбанария.
След кофти опити, с евтина техника, трите ми маркови профи машини доказват друго.
Се пак, уважавам мнението и опита ти.
Rosen86 - помощник
чет ное 07, 2019 8:35 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет ное 07, 2019 8:23 pmRosen86 написа:
Не винаги марковото е добро, изпитал съм го :) ... :)
Е може да си прав, от твоята си камбанария.
След кофти опити, с евтина техника, трите ми маркови профи машини доказват друго.
Се пак, уважавам мнението и опита ти.
А ти с какви машинки работиш и от коя марка си най доволен?
LazarGanev - "Велик майстор"
ср ное 06, 2019 9:19 pmRosen86 написа:
Здравейте,
И на мен ми предстой закупуване на пръскачка и се чудя каква, но и ако може някакво мнение ако имате за тази марка https://www.valerii.com/product/32876/p ... h-9mt.html
Машинките са турски имам перфоратор и ъглошлайф на тази марка, но за пръскачките не знам дали са им добри. Някой ако има наблюдение върху тези да сподели, че Райдер за мен лично не стават.
Понеже и аз търсих и купих това лято, та мога да споделя, че се спрях на ТОВА. Според моето проучване това бе най-доброто в този ценови клас, взех го и съм доволен.
чет ное 07, 2019 11:54 pmRosen86 написа:
А ти с какви машинки работиш и от коя марка си най доволен?
Най малката резачка за арбористи и овощари, на Stihl, както и най малката в профи класът- 150 и 241 М. Поработвах опасни дървета. Също и дробилка за клони.
iivanov - майстор
Тези декари са си сериозна работа за пръскане . Пръскал съм на площ с чифарелито , един резервоар заминава за декар и нещо . За 15 декара това са 10-12 зареждания . По не знам си колко пръскания на сезон - мисля , че ти трябва сериозна машина . Не , че имам такова , но чифарели с помпа за зареждане на резервоара , мисля е най-удачният вариант . Да , цената е в пъти над тази на китайчето , но само от икономията на препарати ще си избиеш парите .
Rosen86 - помощник
пет ное 08, 2019 8:04 amiivanov написа:
Тези декари са си сериозна работа за пръскане . Пръскал съм на площ с чифарелито , един резервоар заминава за декар и нещо . За 15 декара това са 10-12 зареждания . По не знам си колко пръскания на сезон - мисля , че ти трябва сериозна машина . Не , че имам такова , но чифарели с помпа за зареждане на резервоара , мисля е най-удачният вариант . Да , цената е в пъти над тази на китайчето , но само от икономията на препарати ще си избиеш парите .
Браво iivanov
Мислиш като мен :) по ебе съм биологично земеделие а препаратите са майка си и баща си и затова по-малко ще слагам в малката пръскачка :)
Благодаря на всички за отговорите и сигурно ще е читатели :)
Rosen86 - помощник
пет ное 08, 2019 8:04 amiivanov написа:
Тези декари са си сериозна работа за пръскане . Пръскал съм на площ с чифарелито , един резервоар заминава за декар и нещо . За 15 декара това са 10-12 зареждания . По не знам си колко пръскания на сезон - мисля , че ти трябва сериозна машина . Не , че имам такова , но чифарели с помпа за зареждане на резервоара , мисля е най-удачният вариант . Да , цената е в пъти над тази на китайчето , но само от икономията на препарати ще си избиеш парите .
Тази става ли ?https://www.onlinemashini.bg/motorna-pr ... 11-m/19972
iivanov - майстор
Това е машината . Стар , изпитан двигател , без многоканална технология . Благинките са в ергономията и дозиращата система . Помпата , позволяваща зареждане без сваляне от гърба и автоматичният клапан за спиране на препарата са без аналог .
feikot - специалист
Чифарелито с клапана е добър вариант,ама за тия пари... Абе, а ти нямаш ли тракториче с тия 15 дка ? Аз работя 100 дка и това лято взех един райбер,ами да ти кажа,много съм доволен. Каквото и да вземеш,важното е да е с помпа, ако са ти високо листата
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Помощ за избор на моторна пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: