Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
cat - специалист
И на АиГ и на Вики Б машините са добри доста колеги работят с тях професионално и са доволни . От година имам и китаец от Драгозов пробваха го и колеги една идея е по лош от селф контрола на АиГ .
gogo7777 - майстор
пет ное 22, 2019 3:51 pmvitorio83 написа:
пет ное 22, 2019 3:30 pmgogo7777 написа:
Да взима ама цената е повече от двойна.
Не съм обърнал внимание на цените, вярно са малко скъпички.
Казват, че са добри машини, но лайковете не са от професионалисти (поне 90 % не са). Обаче пък се грижат добре за клиентите си, дават гаранция, имат сервиз и били ОК. Бих им се доверил. А на тебе за какво ти е машина 3в1? Не си мисли, че ще наебеш дявола...... :-D
gogo7777 - майстор
Сервиз за всякакви машини има в БГ.....при това перфектен.
turbocharged - специалист
Много ми е странно като почне да се обсъжда гаранцията на стоките купени от eBay, AliExpress, и друга интернет търговия. Купил съм си огромно количество техника от интернет и съм имал 2 рекламации и двете удовлетворени. Защо да няма гаранция машината от eBay. 24 месеца гаранция си има пише го в описанието и то със сигурност истинска. Ако не си доволен от машината можеш да я върнеш в срок от 30 дена без обяснения. Тествай я и ще разбереш дали става за работа. Това за мен е по-важно от това да я запоят (ремонтират) в БГ по гаранция като изпуши на стотната заварка. Транспорта ще ти струва 30-50 лв, а ако помолиш продавача да изпрати куриер да вземе стоката може и доста по-малко дори и безплатно ако са на кеф. Който го е страх от мечки да не ходи в гората.
Yori_1 - напреднал
Съгласен съм донякъде с мненията на колегите тука за машините АИГ българските.И все пак като ги гледам тези машини си приличат на техника от 90те години в стила на Струна,Редко и подобни-тенекиени кутии и толкова.
Цената да кажем че може и да е по висока от тази която първоначално казах 800-850.
Да кажем до 1000-1200 лева максимум каква хубава машина може да се купи от типа машини 3в1?
Един колега в вторият пост предложи тази:
https://www.ebay.co.uk/itm/EXPERT-MIG-2 ... %7Ciid%3A1
Кой може да каже нещо повече за тази машина от Ибей?
Машината няма да я ползвам професионално,имам работа с нея в гаража и ще се ползва да кажеме няколко часа на седмица най много,но това не значи да взема някаква калпава от най калпавите китайски.Не съм кой знае колко добър заварчик,заварявам предимно с телоподаващо.Виг е добре да има защото мисля да се уча да заварявам с аргон,не че ще ставам професионалист разбира се.
Може и нещо друго да предложи някой,все още съм в процес на четене и търсене,мисля другата семдица да поръчвам нещо.
Относно гаранцията,то всяко нещо се прави и ремонтира.Според мен Бг машините най голямото им предимство е това че имат гаранция и части.Честно казано поне външно вида е много зле,сега като параметри може и да са добри.
Yori_1 - напреднал
пет ное 22, 2019 8:25 pmgogo7777 написа:
Сервиз за всякакви машини има в БГ.....при това перфектен.
Би ли споделил кой е сервиза да го знам все пак.
Може и на лично.
dragozow - майстор
Външния вид няма никакво отношение към качеството и здравината на машината.
cat - специалист
Колега скачай на един Мигатроник и външният вид и работата му е по добра от на българските, дори на електрод няма пръски и има сервиз в България може и Кемпи и те имат сервиз тука и изглеждат и работят много добре машините .
plamen6703 - майстор
съб ное 23, 2019 10:19 amYori_1 написа:
Относно гаранцията,то всяко нещо се прави и ремонтира.Според мен Бг машините най голямото им предимство е това че имат гаранция и части.Честно казано поне външно вида е много зле,сега като параметри може и да са добри.
Грешиш! Не всяко "нещо" може да се ремонтира, има "китайци" които са направени така, че да си скъсаш задника няма ремонт. Направено е на принципа струва колкото струва и кара, колкото изкара, след това на боклука!
Поне кажи на кои машини "външно вида е много зле" и с кои машини ги сравняваш. Има една приказка луд на шарено се радва, има хора, които дават по една шапка пари за лъскави машинки със светещи дисплейчета, мигащи лампички, ключета,които се слагат от производителите като "блесни" за привличане на шарани да кълват /купуват/ лъскави машини! :partyman:
gogo7777 - майстор
съб ное 23, 2019 10:25 amYori_1 написа:
пет ное 22, 2019 8:25 pmgogo7777 написа:
Сервиз за всякакви машини има в БГ.....при това перфектен.
Би ли споделил кой е сервиза да го знам все пак.
Може и на лично.
http://iza99.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0% ... D1%8F.html

Тема "Синергично телоподаващо-моля за съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: