Най - вълнуващия въпрос зимно време.
О да... :-D благодаря ще му пиша на лични да не натоварвам темата с излишни коментари
ivelinmmmm - специалист
Здравейте искам да попитам имали някои майстор от Бургас които може да ми монтира котел на пелети .Ако може да ме насочите и към някаква марка защото всяка фирма си хвали своята стока.Отоплявам къща на два етажа по 90кв спрял съм се на котел Pelletherm V.4 LongTime 25кв.Къщата е с изолация 8см и нови дограми имам изградена стара инсталация отворена без помпа
vrangelov - специалист
Сещаш ли се къде казваха: "Голям човек е дакелът"?
шоп - майстор
Гледайте български филми!
майсторите са:
Григор Ваков
Тодор Колев
Стефан Данаилов

А в "нашия форум": филма топло от бургас, но май е по плажовете и гони полякини и чехкини.
vrangelov - специалист
Може пък да стои под чадъра и да ги чака в засада.
>>>Цък<<<
ivelinmmmm - специалист
Звънях му лятото не се занимава с тази дейност
ivelinmmmm - специалист
Кажете по не марка котел и горелка която ще ми свърши работа и колко киловата да взема
n.ganev - майстор
Бах Маа му #-o
Преди два часа се прибрах от Бургас #-o Да са еВа
Ако знаех ....
Търси го - той е Човека, иначе за два, два и половина часа зависи от трафика и Парфюма :yawinkle: съм в Бургас и ще те запозная с Твоят Човек :cool:
ivelinmmmm - специалист
Ами като говорих с него каза че сега не може ,ако не намеря някой друг майстор август месец пак ще го търся

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: