• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
Проявете вашата изобретателност.
благодаря! :angel:
свързването става с хартиено тиксо- купих го от първия железарски магазин, който беше близо до службата ми.може би направих грешка, че не оцветих стойката/или там както се казва това/като при модела.сигурно като дърво щеше да е по-красиво, но може би ако ми омръзне ще я пребоядисам.

Прикачен файл

IMG_0043.jpg
IMG_0043.jpg (184.7 KиБ) Видяна 34498 пъти
има малки дефекти при увеличението само се виждат.така, че който има много свободно време, нерви и мерак :lol: да дерзае
yoneta написа:има малки дефекти при увеличението само се виждат.така, че който има много свободно време, нерви и мерак :lol: да дерзае

Само ако обясниш за какво служи това творение
това е поставка за вестници и списания.малко по-нагоре я има в някакви списания
това бях направила за коледа/първи опити за плетене с вестници/, но по същия начин може да украсим някое цвете за великден,само трябва да изберем друг подходящ цвят
първи опит

Прикачен файл

Picture 328 (Small).jpg
Picture 328 (Small).jpg (40.15 KиБ) Видяна 26536 пъти
втори опит

Прикачен файл

Picture 330 (Small) (2).jpg
Picture 330 (Small) (2).jpg (40.1 KиБ) Видяна 26527 пъти
yoneta
Харесва ми идеята.И определено имаш много голям напредък с втория опит;) Малко извън темата ще напиша баба ми как правеше саксии...Взема една стара грамофонна плоча и я слага върху буркан и директно във фурната...:)) Като омекне се оформя по буркана и я изкарва.Аз не съм много по цветята ,но пък добре изглеждаше накрая,дори си има и фабрична дупка за водата:) Може някъде из форума някой да е писал за това,незнам.
Здравейте , толкова се радвам че ви открих . Чета ви от два месеца но все не се усмилявах да пиша . Много ви се радвам ,много сте сладки . Когато видях плетене от вестници помислих че е шега, но творенията които видях така ме запалиха че сега ми е хоби . Така релаксирам . Ами ще се радвам ако ме приемете при вас .
Ще ви покажа какво сътворих още в началото ,идеята не е моя ,а от форума имаше списание .

Прикачен файл

DCAM5809[1].JPG
DCAM5809[1].JPG (128.55 KиБ) Видяна 26216 пъти

Прикачен файл

DCAM5808[1].JPG
фруктиера
DCAM5808[1].JPG (138.08 KиБ) Видяна 26216 пъти
taururs написа:Здравей abi1004! Откакто попаднах на списанията, които си приложил/а във форума съм много ентусиазирана и общо взето почти денонощно (с изключение, когато съм на работа) правя разни неща от вестници. Преди известно време обаче се опитах да вляза в страниците, които си приложила, но не успях. Не зная каква е причината и ще ти бъда много благодарна ако можеш да ми помогнеш. Благодаря предварително! :?:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “От нищо нещо”