• 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
EDI - майстор
Хубави са стегите, вземете си дългите.
themask - специалист
Само недей да ги напъваш прекалено, че вътре контрата се държи в едни пластмасови улейчета - аз едната я счупих, но то е от много напъване.
hakama - специалист
Мерси, ще взема един комплект стяги, може и да комбинирам.
Баш Майсторо написа:
Аз вчера си получих моите от немския лидъл, акумулаторния винтоверт 20V, този големия с ръкохватката с батерия и зарядно, винтоверт за ГК с приставката за патрондашите и един перфоратор 1050 W, всичко излезе към 300 лв. с доставката.
Kaк става този номер, защото дебна компактен и лекичък винтоверт (10.8-12V), за хоби цели (до/около 100лв), а у нас явно скоро няма да го пуснат. Първият модел по-долу е само 1.1кг :)
Parkside имат два модела от 12V, с няколко разлики и не си ги обяснявам. Как батерия с по-малък капацитет при B1 (1500мАч) вади 25нМ, а модела B2 с 2000мАч е с 20нМ с еднакво време на ползване от 60мин? Заради тези 100 об/мин повече при втора степен ли?
Разликата осезаема ли е, защото този с махащия се патронник не ми допада заради очаквания луфт, а понякога ми се ще да пробия нещо по-дребно...а и няма да сглобявам по 2 кухни на ден, отделно имам и бормашина (лидълска).
Относно луфта при Б2 -ето тук ме разколебаха - май ще ги прежаля тези 3нм повече :?
За по-сериозни неща има и голямо Метабо, но той е заточен на село :)

ПП: В краен случай, ако ги има налични и двата модела на едно място - ще ги поръчам, пък после ще оставя един.

- Баш Майстор гаранция-Франция ли е или? :? Звучиш ми като да си на далавера, а и като гледам немците са го пуснали на 50Е, а нашите 120лв... =D> :?

Ето съпоставка:

PARKSIDE® Akku-Bohrschrauber PABS 12 B1 - цена 24Е (а е по-мощен)
https://www.lidl.de/de/parkside-akku-bo ... b1/p243370
Прикачен файл:
ParksideB1.jpg 25nM 1500mAh
====-----=======------=======---------===========-----------===========------------==========
PARKSIDE® Akku-Bohrschrauber PABS 12 B2 - цена 30*Е 22nm (в ръководството по-долу не пише колко е въртящия момент, странно...а само на сайта).
https://www.lidl.de/de/parkside-akku-bo ... b2/p238471

Прикачен файл

ParksideB2.jpg 22nM 2000mAh
Баш Майсторо - специалист
Гаранцията може и да е Франция не съм сигурен 100% , писах на немците дали важи в България и казаха че има ама 2 години, абе не съм добре с немския. За по сигурно мога да питам в нашия Лидл, като им покажа фактурите, ма не го мисля много- много, дай Боже да не ми се налага да я ползвам :-D . Аз когато ги поръчвах беше още по времето на черния петък и там вървеше Луда седмица в Лидл, всеки ден имаше някой от инструментите намален с доста , например винтоверта за ГК за един ден беше 20€ вместо 30€, както е по принцип също и винтоверта с барерии но без батерия с зарядно в различни дни. Така ги поръчах тогава и дойдоха с един курс на Габиели за 3 лв. на килограм, Светнаха ме колеги от Форума да са ЖИВИ И ЗДРАВИ! и отделно към 10 лв. Еконт тук. После следях така за информация и много от хубавите неща липсваха онлайн. Явно някои са купували за търговия, а не за тях си. Не знам дали съм на далавера но си направих коледен подарък и ако някоя от по - хубавите ми машини сгъне някой ден ще съм подготвен и няма на момента да търся скъп марков или евтин боклук да закърпя положението, вадя и почвам. Весели празници! :partyman:
Гост - специалист
dido1975 написа:
Пиша го за да се знае какво представлява въпросния пистолет. А когато съм имал добро мнение за нещо, също не съм го спестявал. След като нещо е калпаво, колкото и да го възхваляваме, то по-хубаво няма да стане. А няколко страници по-назад имаше същото мнение като моето, даже и със снимки. Аз само го потвърдих след личен опит.
Поста ми беше по- скоро ироничен. Защото не повярваха на снимките и продължават да го купуват тоя боклук. Ако се върнеш няколко страници по- назад- ще видиш,че снимките са мои.
cholev написа:
Сектата е по скоро обратната. Доказват как не струват. Търговци.
От пистолета потекло отзад- феерична глупост. Това просто е невъзможно и на теория и на практика
Мда, навярно си прав- няма как да стане...
"-Те такова животно нЕма"-казал шопа пред клетката на жирафа
Virtex - майстор
hakama написа:
време на ползване от 60мин?
Времето е за максимално зареждане, не за ползване. Ползването може и да е 10мин ако му даваш голям зор, може и 2 часа да е, ако само свети светодиода.
hakama написа:
Баш Майстор гаранция-Франция ли е или? :
Някои беше споменал, че според някаква лидълска комуникация гаранцията важи. Но това може да го кажат хората, пазаруващи от Румъния ( понеже там е по-криминално с гаранцията ).

Поръчката от lidl.de е 5евро на доставка до адрес в Германия. После 3лв/кг с посреднически фирми от техен склад до склад в България ( София, Пловдив, Варна, Бургас в зависимост от фирмата), но си е занимавка. Който е поръчвал може да ти обясни, понеже в близките дни няма да мога. Мислех да направя отделна тема за поръчка отвън, но ще е след празниците, понеже може да помогне на други хора да поръчват не само от лидл-а.

Ако не бързаш може да изчакаш да ги пуснат тук просто, иначе за един винтоверт не знам дали си струва. Както човека по-горе е направил да комбинира няколко уреда вероятно има смисъл.
cat - специалист
Лидл малко ме позагубиха като клиент , качеството наистина е паднало . Предния път когато пуснаха клещи купих едни гарги хвърлих ги в багажника както си бяха с опаковката и вчера ми затрябваха на лодката отворих ги имаха лек луфт ама нали са от лидл за 5 лв не очаквам да са Книпекс да ама те се разглобиха такова нещо не ми се случвало дори с неща купени от пазара .
КИМИ - специалист
Oт Лидъл си купувайте мръвки и сирене, за инструменти си има други магазини.
Надявам се да съм бил полезен поне на един, дето се е засилил като овен да се пре@бе.
cholev - майстор
А дано ама надали. Единия на който КИМИ е бил полезен да си признае :-D :-D
hakama - специалист
Virtex написа:
hakama написа:
Баш Майстор гаранция-Франция ли е или? :
Някои беше споменал, че според някаква лидълска комуникация гаранцията важи. Но това може да го кажат хората, пазаруващи от Румъния ( понеже там е по-криминално с гаранцията ).

Поръчката от lidl.de е 5евро на доставка до адрес в Германия. После 3лв/кг с посреднически фирми от техен склад до склад в България ( София, Пловдив, Варна, Бургас в зависимост от фирмата), но си е занимавка. Който е поръчвал може да ти обясни, понеже в близките дни няма да мога. Мислех да направя отделна тема за поръчка отвън, но ще е след празниците, понеже може да помогне на други хора да поръчват не само от лидл-а.

Ако не бързаш може да изчакаш да ги пуснат тук просто, иначе за един винтоверт не знам дали си струва. Както човека по-горе е направил да комбинира няколко уреда вероятно има смисъл.
Тук едва ли ще го пуснат за 60-70лв, така че си струва.
Ами, ще е хубаво да има повече разяснения в отделна тема. Аз си набелязах вече няколко неща, но не съм наясно дали доставката в Германия ще е 5Е или повече (накуп ли ги изпращат). За превозвача вече ми е ясно. Остава гаранцията да се уточни.
Надявам се тамошните партиди да са по-високо качество :)
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: