Нека намерим най-тънките цени.
silent - майстор
Аз пък имам листосъбирач на 230В и като знам каква безполезна чикия е ...си представям този на 40В колко е безполезен .
ddenkov - специалист
ср май 03, 2023 7:23 pmsilent написа:
Аз пък имам листосъбирач на 230В и като знам каква безполезна чикия е ...си представям този на 40В колко е безполезен .
Точно обратното е! И аз имам на ток, но този е далеч по-добър.
silent - майстор
Възможно е но не бих рискувал втори път.
ddenkov - специалист
ср май 03, 2023 8:31 pmsilent написа:
Възможно е но не бих рискувал втори път.
Аз затова ползвам Лидл - щото няма риск. Взимам и пробвам, ако не ми харесва - връщам. Ако се повреди - гаранция!
oberst - специалист
ср май 03, 2023 9:04 pmddenkov написа:
Аз затова ползвам Лидл - щото няма риск. Взимам и пробвам, ако не ми харесва - връщам. Ако се повреди - гаранция!
И друго има - в някои от магазините пускат я изостанала бройка, я извънредно намаление. Тая 40V духалка я купих за 80 кинта, естествено без батериите. Бензинова духалка/настолен циркуляр - 90 кинта. Оня ден 1400 W култиватор - 100 кинта. Като видя нещо такова, проверявам в телефона аналозите колко струват и влача.

Ама и в някои Били изпадат подобни неща. Миналата седмица стелажи 190х60, дето са над 50 кинта бяха по 20, а някъв айнхел за стъргане на фуги беше 15 кинта, при условие че само резервен комплект телена и найлонова четка за него е над 20. Така че който има такива магазини наблизо и ги навестява периодично за сведение няма много от какво да се оплаква. Пък и като ги взима с фактури и ползва ДДСто - хептен.

Иначе, тия духалки ги ползвам да продухвам косачки и дробилки в полеви условия, че не трябва да се затрупват.
vlax - майстор
Отзиви за тази ножица ако някой я е купил и пробвал.
:partyman:

Прикачен файл

еее.PNG
cholev - майстор
пон май 08, 2023 9:58 pmvlax написа:
Отзиви за тази ножица ако някой я е купил и пробвал.
:partyman:
Ръчните ножици ги пенсионирах- за над 30мм все пак голямата ще върши работа. Всичко под 30мм с тази която питаш. Ергономична и ефективна.
oberst - специалист
Тия другата седмица са се оляли с черните инструменти, че и къв 40 V флекс са избацали...

Обаче това за парите си няма аналог - https://www.lidl.bg/p/dni-na-izgodni-pr ... ion/p83483
Andri01 - майстор
Някой вземал ли е от Лидл една сопа за премахване на плевели с изгаряне? Дали върши работа или е таш..к? Корените им все пак си остават! Че доста треволяци се навъдех около саденото и не става да се пръскат с нещо.
silent - майстор
чет май 11, 2023 2:39 amoberst написа:
Тия другата седмица са се оляли с черните инструменти, че и къв 40 V флекс са избацали...

Обаче това за парите си няма аналог - https://www.lidl.bg/p/dni-na-izgodni-pr ... ion/p83483
Да добавя и надули цените по две....ако бяха на половин цена можеше и да се изкуша ма тези цени не са за мен ...те са за кораво пристрастени лидълци...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: