Страница 1 от 2

Виадрус -Ромстал

Публикувано: пон сеп 20, 2010 7:55 pm
от filmatoplo
Търся котел Виадрус -досущ е модел У22 , син на цвят на горната вратичка пише -Ромстал .Къде да го открия за покупка към Бургас .Едни колеги монтираха такъв тука , но от тях не мога да взема информация.Ако някой знае да помага -благодаря предварително. :wink:

Публикувано: пон сеп 20, 2010 8:04 pm
от LazarGanev

Публикувано: вт сеп 21, 2010 8:45 am
от filmatoplo
Лазаре да си жив и здрав :prayer: много благодаря.

Публикувано: вт сеп 21, 2010 8:44 pm
от danovsky
Филма,ква е далаверата на тоя котел?

Публикувано: вт сеп 21, 2010 10:35 pm
от filmatoplo
Котела не е лош , само дето ми изяде хляба -аз дадох оферта с Атмос а колеги от Бургас дадоха по малка на цена оферта с този котел .Клиента не излезе коректен защото можеше да ме предопреди че иска по евтин котел .Той си е Виадрус -може би друга фирма го произвежда както Бош и Юнкерс правят бившия Дакон .Котела работи много хубаво и пасва на мойта система , която заложих по рано .Водно подово ,радиатори и конвектори на различни клонове -Аз заложих тръбите и монтирах отоплителните тела -колегите само са монтирали котела .Потърсих го за да мога да го предлагам и аз на клиенти.

Публикувано: вт сеп 21, 2010 11:19 pm
от danovsky
Селски работи ,ама и тва го има в бизнеса.Питам щото и аз трябва да взимам тия дни котел и си викам да не е нещо далавера(извънземно,НАСА,да не харчи,да топли).

Публикувано: ср сеп 22, 2010 1:04 pm
от filmatoplo
Този котел работи добре , компактен е , не ръждясва щото е чугунен , не е много претенциозен към комина .Почти няма забележки сравнен с Дакон,Солитех и Симе .

Публикувано: ср сеп 22, 2010 4:13 pm
от naskov
A сравнен с Виадрус едно към едно ли са или има разлика? Къде го правят -разбра ли?

Публикувано: ср сеп 22, 2010 6:11 pm
от danovsky
Не трябваше да чета темата-тъкмо се бях засилил да взимам един Дакон(Юнкерс,Бош) или Дедидрих и ти ме вкара в нов филм....Този може ли да работи непрекъснато като горните и подлежи ли на тунинг(пелетна или газова горелка)?

Публикувано: ср сеп 22, 2010 7:21 pm
от filmatoplo
Виадрус е 1към 1 , само не съм видял точно като кой модел Ц за въглища , или Д за дърва -този за дървата има малко по голям отвор .Не знам къде ги правят , Де дитриха си е Де дитрих -ако си решил го купи него.Може да му се монтира горелка.