Страница 1 от 2

Хладилници, перални и сушилни

Публикувано: пет мар 17, 2006 2:10 pm
от homealone
харесъл съм това за хладилник някой, ако има нещо да предложи или каже
http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09005133

за пералня това
http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09011964

но се чудя много за това дали да е с вградена сушилня
тази няма

някой има ли опит с тези неща да си каже професионалното мнение

Публикувано: пет мар 17, 2006 8:14 pm
от masteradmin
щом хладилника е с 2 компресора и има отделна регулация няма проблем и на мене ми харесва

Публикувано: пет мар 17, 2006 9:36 pm
от jordanvass
Master, защо, ако не е тайна, харесваш хладилниците с 2 компресора? Те някакво предимство ли имат пред тези с един компресор? Винаги съм се чудел защо, аджеба, са го сложили тоя втория! :)

Публикувано: пет мар 17, 2006 9:53 pm
от masteradmin
Ами 2 автономни системи са по добре от една 2-на. При това по този начин компресорите са на доста облекчен режим. А и по този начин може да спираш само едното или другото. Да си размразих хладилника или да си почистиш фризера. Като местиш продиктите в единия или другия.

Публикувано: пет мар 17, 2006 10:18 pm
от jordanvass
Това за отделното спиране само на единия обем отдавна е реализирано дори и при еднокомпресорните хладилници. По отношение на облекчения режим на работа на компресорите - ако е нужно това - няма никакъв проблем конструкторите да сложат един по-мощен компресор - ето ти облекчен режим на работа. И пак ще е по-евтин от 2 по-маломощни. Виж това за двете автономни системи, че е по-добре от една комбинирана - донякъде съм склонен да се съглася с тебе. Ама само до някъде. Защото нали като ти изгори единият мотор ти няма да чакаш да изгори и другия, та да го занесеш на сервиз. Тъй или иначе - при повреда на единия хладилникът се спира и отива на ремонт. А да не говорим, че отделното регулиране на температурите също е направено отдавна само с един компресор. Аз не съм специалист в тая област, но ми се вижда напълно излишно да дам още 200 лв. върху цената за втори компресор, чиито функции не са ми ясни. Но това си е лично мое мнение.

Публикувано: съб мар 18, 2006 8:32 am
от Bobby
Това е моя избор
http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09005129
много съм доволен ,почти не можеш да го чуеш, икономичен и красив.
А разликата между 1 и 2 компресора не я знам, но след като ги има , значи и разлика има.

Публикувано: съб мар 18, 2006 12:57 pm
от homealone
разликата с този дето аз съм дал е май само цвета

Публикувано: съб мар 18, 2006 5:27 pm
от Арата
Не съм специалист, но ми се струва че в своя си клас, Горение са най-добрия избор за бяла техника.

Публикувано: чет апр 24, 2008 10:20 am
от kkk
Някой виждал ли е хладилник с 2 компресора, но на ширина 55 см?

Re: Хладилници, перални и сушилни

Публикувано: чет апр 24, 2008 11:53 am
от dundurma
homealone написа:
харесъл съм това за хладилник някой, ако има нещо да предложи или каже
http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09005133

за пералня това
http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09011964

но се чудя много за това дали да е с вградена сушилня
тази няма

някой има ли опит с тези неща да си каже професионалното мнение
имам пералня със сушилня от 10г.не съм доволен,защото мачка дрехите, а колкото до марката горение-само адмирации