Страница 1 от 1
					
				теч от бетонна козирка
				Публикувано: съб ное 07, 2009 11:36 am
				от nomeames
				става въпрос за обикнована козирка над терасата, продължение на плочата. абе бая четох (не сичко де) 

 и в крайна сметка ми стана ясно, че просмукващата се влага ще се отстрани с някоя от смесите за които говрите. обаче има проблем с това, че при дъжд водата подлизва по ръба и се стича навътре по тавана на козирката, какво мога да направя по въпроса с ръба. корнизче ли що ли?
мерси предварително!
 
			
					
				
				Публикувано: ср ное 11, 2009 6:10 pm
				от arai
				Залепи газопламъчна хидроизолация и я остави да виси няколко сантиметра и си готов.
			 
			
					
				
				Публикувано: пет ное 20, 2009 2:07 pm
				от dyakon_nz
				здравейте пак.. 
и аз имам подобен проблем.. но при мен има още 2 сгради долепени до терасата.. и се получава една Г образна цепнатина която мърда по малко .. от страната на едната сграда .. изчуках един канал кадето е цепнатината.. и го запълних с черна смола (която купих от Баумакс) специалко за това.. после оставих да изсъхне малко и с теракол нанесох върху 2-те плочи .. и залетих  тази смолна покривка за тавани.. (кадето се награява с горелка).. .. и се получиха нещата.. още няма теч там.. 
но на другата по малка цепнатина кадето се допира с другата сграда... не ми стигна тази покривка .. и го направих с теракол и мрежичка  ... ама пак се цепна.. и сега ще го мисля как да го правя..  

 
			
					
				
				Публикувано: вт дек 15, 2009 4:38 pm
				от vipltd
				Здравейте,
ако решите да си направите мазана хидроизолация на козирката,стичането на водата може да се предотврати  по следния
начин; С няколко дюбели и видийки монтирайте Г образен ПВЦ 
профил за да се получи капчук и силикон на връзката с бетона.
Втори вариант е по протежение на козирката с флекс да резнете едно
каналче,съвсем леко.По този начин водта стигне ли до капчука си пада долу,не продължава  навътре.
Успех.
			 
			
					
				
				Публикувано: пон яну 25, 2010 3:27 pm
				от bari4eli
				АЛ>козирка монтирана на челото.Добре дюбелирана и подмазана с полиуретанов мастик.
-щте ти излезе към 40лв-матерялите