Страница 1 от 4

Кладенец

Публикувано: пет юни 29, 2012 9:57 pm
от smlxl
Здравейте колеги,
Търся хора/фирма за задълбочаване на съществуващ кладенец. Мястото се намира на ок 65 км от София, посока запад.
Моля, да ми препоръчате хора, които са ви направили впечатление, че си разбират от работата, защото фирми из нет-а, колкото искаш и всеки се изкарва най-добрия. Търсенето ми е сериозно, и по възможност искам тази работа да се свърши до два-три месеца. Контакти тук или на ЛС. Благодаря предварително за съдействието!

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 2:08 pm
от shodan
и аз търся такава фирма :)

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 2:14 pm
от stiv1961
Чувал съм за една фирма, мисля братя Казакови от Казанлък. На есен комшията ще ги търси да му бият сонда. Потърсете ги из нет- а.

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 2:18 pm
от shodan
говориме за София,ти ни говориш за Казанлък :?

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 2:24 pm
от stiv1961
Говорите ама не търсите. Направих си труда да ги потърся и случайно видях, че работят в цялата страна. Така, че не говорете а малко се и напънете :-D
http://comunicatorbg.com/kazakovi.html

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 3:30 pm
от shodan
ми....ще проверя,но не мисля,че цените им ще бъдат конкурентни на тези,които са по-близо до СФ,колкото си по-близо до сондажа толкова цените би трябвало да са по-ниски,поне според моята логика :cool:

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 3:37 pm
от stiv1961
С питане нали знаеш...... успех :)

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 3:48 pm
от shodan
а дали знаете колко горе долу са цените за направата на кладенец на метър + пръстени и всичко останало??

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 6:26 pm
от bigdragon
shodan написа:
а дали знаете колко горе долу са цените за направата на кладенец на метър + пръстени и всичко останало??
За района на Варна преди две години 150 лв/м.

Включва:
1.Намиране на жилата и изкопаване, ако няма вода не плащаш. Ако ти посочиш мястото има няма , плащаш;
2.Поставяне на бетонни пръстени Ф90см;
3.Почистване на дъното след поставяне на пръстените.

Не се включва извозването на пръста и транспорта на пръстените;

На третият ден пуснах помпата и сега няма изчерпване. Дълбочината е 16м, а температурата е 12 С0.

Re: Кладенец

Публикувано: пон юли 02, 2012 8:18 pm
от Krass
Казакови дупчат и в София.Моята сонда те я правиха.