Страница 1 от 1
Откъде да купя тази платформа?
Публикувано: съб дек 26, 2009 11:48 pm
от ribnikolaevi
Някой да знае откъде да купя тази (или подобна) платформа?
Нарочно не пиша за какво служи. Надявам се, че хората, които знаят, ще дадат полезни мнения.
Честита Коледа и Весела Нова 2010 година!
Публикувано: пон дек 28, 2009 8:54 am
от ribnikolaevi
Май има нужда от пояснения. Платформата е като домашна стълба, но доста по-удобно. На колелца е и може да се прибута с крак на удобната позиция. Когато обаче се натовари (човек се качи върху нея), колелцата се свиват и платформата си стъпва стабилно върху пода и не се мессти повече, докато не се разтовари (човека да слезе от нея).
Публикувано: пон дек 28, 2009 11:23 am
от piron45
Хитро приспособление за подреждане на стока в магазин. С малко повече фантазия може да си направиш и сам. Е не е задължително да има същия фасон, но поне да изпълнява същата функция.
Публикувано: пон дек 28, 2009 4:42 pm
от XpacTa
Ми принципно тея работи ги продават по разните магазини за офис принадлежности - намерих в плесио например:

за 54 лв или

за 60
Предполагам че и по разните офис 1 и подобни ще го има.
Публикувано: вт дек 29, 2009 10:17 am
от ribnikolaevi
Много благодаря за инфото, веднага ще ги преслушам!
Бяха ми казали Метро и когато не намерих там запецнах, още повече че не знам и как да го нарека като питам, а обяснявам на продавачите разказвателно.
Публикувано: вт дек 29, 2009 10:41 am
от ribnikolaevi
piron45 написа:Хитро приспособление за подреждане на стока в магазин. С малко повече фантазия може да си направиш и сам. Е не е задължително да има същия фасон, но поне да изпълнява същата функция.
Така, ще ми е много приятно сам да си го направя, но проблемът с времето при мен е много сериозен. Засега не мога да си позволя да си доставя това удоволствие - да си майсторя разни неща. Целта е да го купя и да го хвърля в кухнята, че жена ми с нейния ръст в комбинация с високо разположените шкафове и съдове в тях ... високият (аз) става роб на ниския (нея). Пък столовете не са най-удобното нещо, вече направи опит за самоубийство половинката (може и симулация да беше, за да ме стимулира да реша проблема), падайки/скачайки от стола

.
Вече е вкъщи! Първото впечатление е:
Страхотно приспособление!