Страница 1 от 1
					
				ламиниран паркет - Помощ
				Публикувано: чет ное 23, 2006 9:56 am
				от mbm
				Здравейте, от доста вереме чета форума и статиите в сайта. Сега ми се наложи да настилам ламиниран паркет, но ми се паднаха едни пишман майстори, които днес любезно помолихме да си тръгнат. Остана да се нареди 3 кв.м. ламинат и около 4 врати. Аз съм от Пловдив и ако някой може да ми помогне нека да пише. Но искам да ви кажа, че ми трябва МАЙСТОР, а не някой който се мисли за такъв (нека не ми се обиждате, но се напатих от самозвани мастори).  

 
			 
			
					
				
				Публикувано: чет ное 23, 2006 7:06 pm
				от velsi
				Добре де, ти нали си видял как става. То просто е елементарно. Тези 3 кв. м. не можеш ли да запретнеш ръкави и да си го  довършиш? Аз моя си го наредих самбез никога да съм се занимавал с нещо подобно. Тука сме все "направи си сам" ентусиасти, ако има нужда ще помагаме.
			 
			
					
				
				Публикувано: пет ное 24, 2006 9:57 am
				от mbm
				Благодаря ти за насоката, но аз съм жена и не бих могла сама да го наредя, но да ти кажа няма да е зле да опитам все пак 

 
			 
			
					
				
				Публикувано: пет ное 24, 2006 3:33 pm
				от masteradmin
				
			 
			
					
				
				Публикувано: чет ное 30, 2006 8:59 am
				от sanig
				mbm написа:Благодаря ти за насоката, но аз съм жена и не бих могла сама да го наредя, но да ти кажа няма да е зле да опитам все пак 
и какво като си жена ? Не ни са вързани ръцете. Опитай и ще видиш че можем да правим доста неща. И на мен ми се присмиваха като почнах да редя паркет в къщи / не ламиниран а естесвтен /
Сега вдички ме питат кой ми го е редил. Давай смело - ще се получи  

 
			 
			
					
				Re: ламиниран паркет - Помощ
				Публикувано: нед дек 03, 2006 8:21 am
				от joro_kem
				mbm написа:Здравейте, от доста вереме чета форума и статиите в сайта. Сега ми се наложи да настилам ламиниран паркет, но ми се паднаха едни пишман майстори, които днес любезно помолихме да си тръгнат. Остана да се нареди 3 кв.м. ламинат и около 4 врати. Аз съм от Пловдив и ако някой може да ми помогне нека да пише. Но искам да ви кажа, че ми трябва МАЙСТОР, а не някой който се мисли за такъв (нека не ми се обиждате, но се напатих от самозвани мастори).  
 пробвай на този телефон: 0889/399 048 - Васил. наскоро ми монтира паркета в къщи и не се наложи да го гоня 
