Страница 1 от 1

RQ: Сваляне на стара мазилка

Публикувано: съб май 06, 2006 3:44 pm
от DaGa
Здравейте, извинявам се ако темата не е за тука но незнам каде др да я постна... та въпроса ми е следният:
Искам да си сваля старата мазилка на балкона, за мога да го измажа после с латекс.. мазилката е напукана на няколко места и там лесно става свалянето със шпакла, интересуваме има ли някакъв друг начин по който да може да сваля мазилка?
Предварително Ви Благодаря!

Публикувано: съб май 06, 2006 7:17 pm
от Стефан
Извинявай, но малко е бедна информацията. Каква е мазилката, на къща или на панелка е, каква е основата под мазилката? Може да ползвате зидарски чук, но после сигурно пак трябва да се направи мазилка. Или нещо друго от новите технологии. За латекса е ясно, ако го предпочитате.

Публикувано: нед май 07, 2006 11:18 am
от Гост
еми какво да ти кажа... то не си е точно мазилка... а като гледам пласт боя, и под нея май е бетон но не съм 100% сигурен... а иначе това е в един блок в Лагера строени доста от отдавна... едни на по 4-5 етажа ако ги знаеш... малко на казармени приличат:)

Публикувано: пон май 08, 2006 1:30 pm
от EDI
Ако е боя, намажи го с препарат за сваляне на бои.След като стане на "сурвакница" остържи боята.Ако е мазилка, изкърти по-добре всичко и сложи ново покритие, така и така правиш ремонт.