Страница 1 от 1

Може ли съвет за бензинова коса от Практикер.

Публикувано: пон юли 06, 2015 10:01 am
от pif4o
Здравейте колеги, след като разбрах че за нуждите ни на селската къща ел тример не става се насочих към бензинова коса. Поразгледах обяви насам натам, и понеже къщата е обща родителското тяло от двете страни реши да събере по 100 лева от страна и да се купи няква коса за 200 лева бюджет. Ще се коси 3-4 пъти годишно наи много, около декър двор, и едно 500кв стърнище, двора въпреки че до скоро беше нива за картофи си има каманаци в него, но стърнището е сямо каманак и там предполагам с корда ще трябва да се минава. Спрях се на тези двете в практикер предполагам са с 3 г гаранция и цените отговарят на бюджета- ето ги: http://prntscr.com/7pbs5v едната е само 25сс, предполагам ще кажете да взема голямата, но ако пропускам някои ползи на малката моля да споделите, може на нея да са и досатъчни 25сс че да коси плевели :) Ако пък имате по добро предложение или тези марки от практикер не стават също ще съм много Благодарен да споделите :) Желая приятен ден за сега ще следя темата че трябва да я купим в наи скоро време.
п.п. Като се замисля може би докато олегнат камъчетат в двора и се изравнят с терена ще трябва и там с кордата че да не зааносаме диска :)
п.п.2, тази в бриколаж с 5г гаранция също е много прималива оферта, и въпреки че е 25сс коси със почти същата ширина корда и диск http://prntscr.com/7pbuzi да ама сега гледам че тая промо е била до вчера.
Гледам и китаиците в ОЛХ дето са по 130-140 лева, че и с с каска и от по хубавия самар, на всичко отгоре и пръта се дели на две ще мога по лесно да я транспортирам, какво ще кажете за тях ?

Re: Може ли съвет за бензинова коса от Практикер.

Публикувано: пон юли 06, 2015 12:51 pm
от n_a
На, чети у таа тема http://forum.napravisam.bg/forum/viewto ... start=4480 и назаде, полвин километар се си мерат косите

Re: Може ли съвет за бензинова коса от Практикер.

Публикувано: пон юли 06, 2015 1:09 pm
от Stefan_62
Има доста изписано за косите във форума, и за китайскити и за марковите така че поразгледай темите и решавай според бюджета коя. Колкото е по-мощна по-добре, но всичко е до късмет. За малко пари има много добри китайчета, но ако не си толкова на зор, посъбери още малко пари и си вземи нещо по-добро. Прочети тези теми и решавай:
http://forum.napravisam.bg/forum/viewto ... 29&t=46768
http://forum.napravisam.bg/forum/viewto ... 29&t=51155
http://forum.napravisam.bg/forum/viewto ... 29&t=50933

Re: Може ли съвет за бензинова коса от Практикер.

Публикувано: пон юли 06, 2015 1:54 pm
от pif4o
Благодаря колеги почвам с четенето :)