Страница 1 от 2

Силикон за гуми

Публикувано: чет май 06, 2010 2:51 pm
от mario-borisov
здравеите може ли да ми препоръчате някакъв силикон за гуми? да не е вреден за гумите и ако може да ми кажете от каде да го купя и колко струва горе-долу

Публикувано: чет май 06, 2010 4:11 pm
от n_a
Може ли да ми кажеш какво е това силикон за гуми. Кои гуми и какво се очаква от него.

Публикувано: чет май 06, 2010 5:23 pm
от mario-borisov
това е препарат за почистване (миене) на автомобилни гуми

Публикувано: чет май 06, 2010 7:49 pm
от ebahti
:prayer: с вОда не става ли??? или с неква ефтина пръскалка за джамове........ :idea:

Публикувано: чет май 06, 2010 9:16 pm
от mario-borisov
става но не много хубаво. този препарат го използжат по ажтомижките и като измият гумите снего лъщят

Публикувано: чет май 06, 2010 10:59 pm
от 25th Hour
Прост течен парафин е това и го има в железарийте.

Според мен пари на вятъра......

Имаше и някакви силикони, но ефекта е .....

Публикувано: пет май 07, 2010 10:24 pm
от stefan_gb
Автоджамбазите неизползват силикон а някаква агресивна химия с която не мият гумите а просто ги намазват и те почерняват - потъмняват и така изглеждат по запазени.Незнам какво е химичното съединение не ми казаха :? но съм го виждал с очите си понеже имам познат автомобилен хаидут :lol:

Публикувано: пет май 07, 2010 11:50 pm
от ebahti
обикновен шпрей за авт. табла.... :idea:

Публикувано: съб май 08, 2010 6:44 am
от Mc Queen
Виждал съм на пазара за коли в Димитровград да ги мажат с черна вакса за обувки. ( или е нещо подобно )
Но, това лустро на гумите ще го имаш до първия гьол с кал

Публикувано: съб май 22, 2010 11:29 pm
от nikivd
Точно така се казва - течен силикон за гуми. Има ги във всеки магазин за авто козметика. Първо миеш гумите, изчакваш да изсъхнат и мажеш. Стават кат нови и се запазват от слънцето. Има и ги под формата на пяна. И най-важното , не се лепи прах.