Страница 1 от 1

сух под на партерен етаж

Публикувано: пон дек 01, 2008 11:07 pm
от lakom4oo
Здравейте имама сследния въпрос?
Взехме стара кирпичена къща и сега и правим ремонт та ще трябва да правим и подовете които в момента с ас някакви талашити къщата е на един етаж повдигната на около метър и двадесет от земята мисля да махна тези талашити и да слагам някакъв друг под обаче в това време студено не ми се бъркат замазки на студа та се чудя няма ли някакви сухи настилки или полу сухи с които да стане по бързо и удобно предполагам че под талашитите е някаква сгурия ил ипръст. Дайте и инфо как се приготвят тези сухи замазки каква е технологията.

Публикувано: вт дек 02, 2008 3:41 pm
от n_a
http://www.napravisam.bg/forum/search.php
под гредоред замазка
А и си мисля, че доста бъркаш нещата. Този гаден талашит е крайно покритие. Май не знаеш за какво говоря. Та. Като махнеш талашита, на негово място можеш да сложиш дюшеме. Което е оригиналната идея всъщност. Но е по-скъпо от талашита. Естествено. Другият вариянт е да сложиш OSB и върху него ламинат. Доста по-лесно и по-евтино.
Всичко това, ако под талашита, подът е здрав. Ако обаче имаш гнили греди, влага и други радости, ще говорим конкретно, след подробно описание.