Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Globusbg - напреднал
Не знам дали знаете но има вече система с която напрактика всеки един човек с елементарни умения от обща кутура може да изгради своя дом сам на себестойност.
ky-kyy - майстор
Тцъ :rolleyes: Не знаем :lol:
gnt69 - майстор
ср яну 01, 2020 2:00 pmGlobusbg написа:
Не знам дали знаете но има вече система с която напрактика всеки един човек с елементарни умения от обща кутура може да изгради своя дом сам на себестойност.
Колко е себестойноста на базов модел без кожа и навигация. :partyman:
plamen6703 - майстор
Няма нов хит, глада е по-силен от тока и човек като закърши и не му се работи се чуди какви хитове да измисли, че да му паднат лесни и бързи пари!
Имах челен сблъсък с въпросният индивид / Христо/ преди време, разпознах го веднага по глупостите, които пише и които и на мен се опита да пробутва в комбинация със страхотна самореклама, ама като се стигна до удостоверение за актуално състояние и предадени обекти и балона се спука! :partyman:
Globusbg - напреднал
Базовия модел е 19000 евро за 100 м2 къща на БДС. Но повече инфо тука не мога да публикувам....ще е в разрез с правилата на форума
zz_stefanov - майстор
След като ни продаваше уменията си в строителството тук, viewtopic.php?p=1006729#p1006729 сега с нова тема.
Толкова ли няма работа в тая процъфтяваща Стара Загора, та се напъвате за клиенти тук.
ky-kyy - майстор
Казвай бържи, къде да ти пращам парите :lol: :supz: :supz: :supz:
fbr - майстор
ср яну 01, 2020 2:00 pmGlobusbg написа:
Не знам дали знаете
Не знаем. Обаче нали знаеш защо нашите военни отказаха шведските "Грипен"-и. Щото шведите щели да докарат кашоните и нататък да сме се оправяли сами. :-D
Globusbg - напреднал
Пламене, престанете да лъжете хората тук в противен случай ще информирам модераторите ....нямал съм никога проблеми с актуални състояния и за двете си строителни фирми които са с лиценз в камарата на строителите. За кои предадени обекти става въпрос....аз предавам на всеки два три месеца обекти на собственици заповядайте да ви свържа с тях
plamen6703 - майстор
Христо, не си губи времето тук и имай малко съвест, ако знаеш какво е съвест!
Ако имаш желание се регистрирай тук https://maistorplus.com/ и си търси работа!
Всичките ти "съвети" до момента са свързани със самореклама
двете си строителни фирми...аз предавам на всеки два три месеца обекти...
и т.н...
Иска ми се да предпазя поне потребители от този сайт, който е направи си сам да не се връзват на такава самореклама. Просто те познавам лично и знам що за строител си и какъв управител на строителни фирми представляваш!
Успешна нова година ти желая! :partyman:

Тема "Мнения за новия хит ...къща която можете да си направите сами" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: