• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Globusbg - напреднал
OOO...във много голяма грешка сте Чираче .....изобщо нямам нужда от клиенти...всичките ми бригади са заети до догодина октомври...ей тука го декларирам пред всички вас че ще откажа всяка работа на клиент от тук.........дори напротив...можете да ми се обадите аз да ви дам работа ако нямате.Сега разбрахте ли защо в България сме на това дередже. Аз съм влязал тук да бъда полезен на някого а насреща си намирам хора които ме обвиняват в някакви задкулисни едва ли не конспирации. Така Чираче тази работа не става с този начин на мислене. Жалко.
plamen6703 - майстор
Дай нещо по съществото на темата, до момента нищо съществено не казваш за строеж на къща! :partyman:
Чираче - майстор
пон дек 30, 2019 7:29 pmGlobusbg написа:
OOO...във много голяма грешка сте Чираче .....изобщо нямам нужда от клиенти...всичките ми бригади са заети до догодина октомври...ей тука го декларирам пред всички вас че ще откажа всяка работа на клиент от тук.........дори напротив...можете да ми се обадите аз да ви дам работа ако нямате.Сега разбрахте ли защо в България сме на това дередже. Аз съм влязал тук да бъда полезен на някого а насреща си намирам хора които ме обвиняват в някакви задкулисни едва ли не конспирации. Така Чираче тази работа не става с този начин на мислене. Жалко.
Очаквах, че ще отговорите точно по този начин. Просто е.....На тая възраст вече не вярвам на никой. Каквото и да казва.
пон дек 30, 2019 7:39 pmplamen6703 написа:
Дай нещо по съществото на темата, до момента нищо съществено не казваш за строеж на къща! :partyman:
Какво очакваш да каже още на първия ден от регистрацията си?
Globusbg - напреднал
Plamen6703 първо получете някъде елементарно възпитание а не да ми говорите на ТИ. А вие ЧИРАЧЕ аз мога да ви отговоря и по друг начин ....предполагам се сещате ама ще ме изтрие админа. Дотук с вас повече не желая да спамим темата
Чираче - майстор
пон дек 30, 2019 8:04 pmGlobusbg написа:
Plamen6703 първо получете някъде елементарно възпитание а не да ми говорите на ТИ. А вие ЧИРАЧЕ аз мога да ви отговоря и по друг начин ....предполагам се сещате ама ще ме изтрие админа. Дотук с вас повече не желая да спамим темата
Щом можете, отговорете. Не се сещам...
plamen6703 - майстор
пон дек 30, 2019 8:04 pmGlobusbg написа:
Plamen6703 първо получете някъде елементарно възпитание а не да ми говорите на ТИ....
ОбъркАл си влака, тук си говорим на ти и нямаме проблеми помежду си с това обръщение :-D
Успешна нова година ти желая в предприемачеството и все толкова работа да имаш! :partyman:
Чираче - майстор
пон дек 30, 2019 8:12 pmplamen6703 написа:

ОбъркАл си влака, тук си говорим на ти и нямаме проблеми помежду си с това обръщение :-D
Пламене, не така с рогата напред. Човека се има за фактор, има две строителни фирми, куп бригади.... И се мисли за "някой". А тоя човек знае ли, че тук подобни индивиди не са желани?????
plamen6703 - майстор
Аз нямам нищо против човека, дори споделих какво знам от моя скромен опит в строителството на две къщи от кота нула. Очаквах да сподели и той нещо съществено, още повече след като декларира, че е строителен предприемач и иска да помага.
Няма проблем и на Ви да си пишем стига да се получи ползотворен диалог! Не виждам нищо лошо да покаже и снимки на негови обекти, ако не из цялата страна, то поне в някое отделно населено място :partyman:
Чираче - майстор
Не мисля, че ще покаже каквото и да е. Човека е зает да си преглежда личните съобщения.
tsenkov - специалист
Чирак, като говорят майсторите не се бъркай! Ко да го прайш-чирак..
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

Тема "Строеж на къща - въпроси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: