Намери изпълнител за дома | MaistorPlus
от tihomir_zhelev
ср окт 30, 2019 8:52 am
Форум: Водоснабдяване и канализация.
Тема: Проблем с топлата вода
Отговори: 9
Преглеждания: 302
Имаш ли водомер, спирателни кранове, филтър, обратна клапа? Здравейте. Да имам. Не знам какво общо имат бойлерите. Ами всичкото това трябва да се провери за запушване. Най лесно е с филтъра и крановете (ако са кеклови). За водомера може да ти трябва помощ от топлофикация за пломбата на входа. Но хо...
от tihomir_zhelev
ср окт 30, 2019 8:50 am
Форум: Водоснабдяване и канализация.
Тема: Проблем с топлата вода
Отговори: 9
Преглеждания: 302
Най-вероятно запушване в отклонението за 13 етаж. Но за да гадаем липсва доста информация. Сменил си вертикални щрангове и така като гледам на снимката се вижда само едно отклонение. https://forum.napravisam.bg/download/file.php?id=130105&mode=view Не се вижда трета тръба за циркулацията. Това откл...
от tihomir_zhelev
вт окт 29, 2019 3:39 pm
Форум: Водоснабдяване и канализация.
Тема: Проблем с топлата вода
Отговори: 9
Преглеждания: 302
вт окт 29, 2019 2:06 pmAntonii написа:
Вижте и си почистете цедките на смесителя или тези преди него, ако ги има.
При стари щрангове и след спиране на водата се запушват.
Здравейте. Цедките на смесителя ще ги видя, но би трябвало да не са проблем. Понеже когато пусна студената вода през смесителя или на душа си тече без проблеми.
от tihomir_zhelev
вт окт 29, 2019 3:37 pm
Форум: Водоснабдяване и канализация.
Тема: Проблем с топлата вода
Отговори: 9
Преглеждания: 302
вт окт 29, 2019 1:16 pmiliya_i написа:
вт окт 29, 2019 11:09 amtihomir_zhelev написа:
Когато се пусне топлата вода на душа или смесителя о тя просто не идва (не тече студена, а не идва никаква вода).
Това какво общо има с бойлерите на хората?
Ти имаш ли бойлер?
Имаш ли водомер, спирателни кранове, филтър, обратна клапа?
Здравейте. Да имам. Не знам какво общо имат бойлерите.
от tihomir_zhelev
вт окт 29, 2019 11:09 am
Форум: Водоснабдяване и канализация.
Тема: Проблем с топлата вода
Отговори: 9
Преглеждания: 302
Здравейте, Преди година закупих апартамент в 15 етажен ЕПК блок. Апартаментът е тип мезонет - на 13 и 14 етаж. Направих ремонт на двете бани (те са една под друга) и смених вертикалните щрангове в двете бани с нови, а тези идващи от 12-тия етаж си останаха стари. Между 17-ти и 20-ти октовмри имаше р...
от tihomir_zhelev
вт окт 29, 2019 10:31 am
Форум: Отопление
Тема: Проблем с топлата вода
Отговори: 0
Преглеждания: 76
Здравейте, Преди година закупих апартамент в 15 етажен ЕПК блок. Апартаментът е тип мезонет - на 13 и 14 етаж. Направих ремонт на двете бани (те са една под друга) и смених вертикалните щрангове в двете бани с нови, а тези идващи от 12-тия етаж си останаха стари. Между 17-ти и 20-ти октовмри имаше р...
Търсенето намери 6 резултата за Страница 1 от 1