Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
Сръчко
Имам голям балкон върху който вали дъжд, тече от улука, въобще мокри се. "Фабрично" е застлан с мозаечни плочи, които обаче не са направени както трябва и се просмуква вода под тях.
:(
Решението, за което се сещам е едни мушами с асфалт се лепят и отгоре нови плочки. Битумни мембрани ли се казват - нещо такова. Проблема е, че се оскъпяват нещата. Плочките са задължителни иначе не може да се ходи върху мушамата.

Знаете ли някава хидроизолация, която като се залепи или намаже, после може да се ходи върху нея? Е, и ако може да не струва колкото половината апартамент. :lol:
velsi - Почетен майстор
Аз имам помещение със абсолютно плосък покрив (имаше изрично изискване да може да се надстроява) и площ 40 кв. м. Хидроизолацията е изпълнена по следния начин: мозайка (само бяла!) измита и цимент, мисля, че в съотношение 1:1. Положена и валирана с метален валяк (нещо като тръба напълнена с бетон и с дръжка). Не е шлайфана после. Помещението е строено някъде 1997-98-ма година и до момента не е мръднало, не тече, даже няма пукнатинка по него, а се намира на главна улица с много автобусен транспорт и вибрации.
Louis_Cypher - напреднал
Има такъв материал, но не е евтин. Ако не се лъжа беше 60-80 лв. за 5 кг. Но не мога да се сетя как се казваше. На гръцка фирма беше. Ако ти е много важно, пиши да питам.
EDI - майстор
Продуктите на ИЗОМАТ дават много добра хидроизолация.Най-вероятно тях има предвид Луис.

Тема "хидроизолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: