Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
bore
Привет и надобър път на сайта.Бих искал да видя онагледена материал за изолация,включително ипротив ударен шум отгоре.благодаря
masteradmin - майстор
Еми сега ще напиша една статия за окачен таван с гипс картон, пълниш го с вата и готово. Най добре ватата, да не опира в тавана отгове.
Louis_Cypher - напреднал
Вятър работа е това с тавана. Трябва да си опакова цялото помещение. Кой ще го спасява от резонацията? Това ми е болна тема, но не мога да заделя по 10 см. от всяка стена. Аз лично реших проблема за мен си, чрез растерен таван. Над всяко пано сложих 5 см. стиропор. Знам, че не толкова добър като ватата, но тя не се слага на растер. Така мога да си правя и бързи ремонти и да си сменям паната като ми омръзнат.
Louis_Cypher - напреднал
Вятър работа е това с тавана. Трябва да си опакова цялото помещение. Кой ще го спасява от резонацията? Това ми е болна тема, но не мога да заделя по 10 см. от всяка стена. Аз лично реших проблема за мен си, чрез растерен таван. Над всяко пано сложих 5 см. стиропор. Знам, че не толкова добър като ватата, но тя не се слага на растер. Така мога да си правя и бързи ремонти и да си сменям паната като ми омръзнат.

Тема "шумоизолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: