• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 61
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
пон апр 13, 2020 2:48 pmКумчо Вълчо написа:
... Нямам време днес, някой друг път ще поопъна локумът.
Куме, ако си бил прилежен съфорумник, щеше да си наясно, че аз съм си диверсифицирал отоплението още при планирането. Дърва (тука влаа и кюмюра) климатик, пелети, газ.
Моа си опъам ластика, докат ти текат лигите от бяс, по локума.
Сички остааме на студено някой ден, ма на кой му пука?!

Пуцай Кумееее!
sokolov.91 - майстор
Нема да се плашите. Сега по новините казаха, че парното ЕВЕНТУАЛНО, МОЖЕ и да не се вдига :lol: А пък относно по-големите сметки за парно тоя месец на Софиянци - Март бил по-студен от Февруари с 3 градуса, а и хората си стояли повече време вкъщи заради кУрона вирОса... :lol:
Та, к'во беше..? Честита, ви нова цена на метана... :lol:
чет апр 16, 2020 7:41 pmsokolov.91 написа:
Нема да се плашите. Сега по новините казаха.. :lol:
... Честита, ви нова цена на метана... :lol:
Де са загуби, Соколе?
Размахвам твойта тема под носа на новобранци гъзари, пък тебе никъф та няма.
Ко стана с Боша?

Освен това, Март е по дълъг и с цели два дни, от Февруари, та това вече е съвсем основателна причина да искат увеличение с до 140%, в Търново ли беше?
sokolov.91 - майстор
чет апр 16, 2020 9:39 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет апр 16, 2020 7:41 pmsokolov.91 написа:
Нема да се плашите. Сега по новините казаха.. :lol:
... Честита, ви нова цена на метана... :lol:
Де са загуби, Соколе?
Размахвам твойта тема под носа на новобранци гъзари, пък тебе никъф та няма.
Ко стана с Боша?

Освен това, Март е по дълъг и с цели два дни, от Февруари, та това вече е съвсем основателна причина да искат увеличение с до 140%, в Търново ли беше?
Тука съм. Проверявам ви редовно. Боша си чака платката. В офиса била, ама кУрона вирОс било... :lol:
Иначе да, това със 140-те % реших дори и да не го коментирам :lol:
Жив и здрав, Трифоне :partyman:
чет апр 16, 2020 10:10 pmsokolov.91 написа:
Тука съм. Проверявам ви редовно. Боша си чака платката. В офиса била, ама кУрона вирОс било... :lol:
... :partyman:
И ти Соколов, жив и здрав да си!
Разбирам, понякога нещата опират до инсталатори и инсталатори.
Чувствам са късметлия. Имах лек "инцидент", със запушен филтър. Не прехвърля да топли бойлера. В събота звъня, понеделника две маскирани Нинжи на портата. След десет минути Бошчо си попръцква доволно.
Няма си посочвам инсталаторите. Сякаш е ясно.
Интересно ми е на комшиите инсталаторите кви са ги надробили. Не са от информираните, миналата седмица бяха безкрайно ухилени, а на зима ше разберем, ако имат закъснели въпроси.
Хубави празници на християните! На другите Мир и Любов!
Кумчо Вълчо - специалист
пон апр 13, 2020 5:12 pmТрифон П.Трифонов написа:
пон апр 13, 2020 2:48 pmКумчо Вълчо написа:
... Нямам време днес, някой друг път ще поопъна локумът.
Куме, ако си бил прилежен съфорумник, щеше да си наясно, че аз съм си диверсифицирал отоплението още при планирането. Дърва (тука влаа и кюмюра) климатик, пелети, газ.
Моа си опъам ластика, докат ти текат лигите от бяс, по локума.
Сички остааме на студено някой ден, ма на кой му пука?!

Пуцай Кумееее!
Трифоноооф, Трифонов......Чудех се аз, защо и тази тема взе такъв зайкоджийски обрат, защо си се разскачал такъв, като пуцан великденски заек, а то каква била работата. Как да се досети човек, че си се превъплътил в любим герой? А де?
Въпреки всьо, мультфильмчето е яко, Кумчо Вълчо отвсякъде пич, но с този изтръпналия заяц, хм......лош избор. Гледам дългите уши ти пречат трезво да разсъждаваш. Ето на, пак си ги надраскал едни...Откъде го измисли това ''прилежен'' съфорумник? Звучи ми като- ''Чавдарчето е прилежно и весело дете-играе, пее, учи се, а и не пропуска образователните постове на Трифонов да чете'' . Майтап. О стави ги ти тези ''прилежните'' приказки за в разделът ''Златни'', че и за коментар не стават даже. Заешка му работа! Поздравче към всичко, що е с две дълги уши: Юрий Никулин - ''Песенка про зайцев''

А иначе казваш, покрай диверсификацията ти, лигите ми би трябвало да потекат? Предполагам, защото в движение си ''освободил'' монополите, също като в куражлийска песничка ,от юбилеен концерт на Алла Пугачова- ВОЛЬНАЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!
С тези пари обаче, които си наброил за диверсификацийката си, нищо особено не си постигнал, а просто си ''поолекнал'' и транзит си профучал покрай нея. Нищо карай, имал си-дал си......, поне песента е хубава, ако искаш пусни си я: Алла Пугачёва - Вольная (Тот самый концерт, 2019)
вт апр 21, 2020 6:34 pmКумчо Вълчо написа:
Куме, па ли скъса алката бе?
Имал съм бол пари- дал съм, а? Както рече героят на Алеко?!
fbr - майстор
Днес ходих до местното газово дружество. Открито ми заявиха, че в скоро време развитие на газовата мрежа не се очаква. Наблягало се към насищане на съществуващата мрежа. Това е положението.
hidrazin - майстор
ср апр 22, 2020 4:28 pmtsenkov написа:
https://faktor.bg/bg/articles/tsenata-n ... a-za-barel
Благодаря! Изключително добри цени за разлика от тези на фючърсите на WTI през май.
Американците ще плащат по над 37$ за барел (с доставката) само и само някой да им вземе шиб...ания шистов нефт.
Прости сметки(с твоята неоценима помощ) показват че руснаците ще продават с около 50$ на барел по-скъпо от американците. :cool:

Прикачен файл:
333444.jpg
333444.jpg (34.68 KиБ) Видяна 1703 пъти

Ееееххх... Цъки, има-няма няколко години и американците умряха като петролен фактор. ( не че някога си били, щото просто петрол никога не са имали и НЯМАТ)
:partyman:
P.S. Честно казано хич не моа да разбера какво се опитваш да направиш с тези си опити за провокация?
Реално едва ли някой ти чете линкчтата, и още по-малко им обръща внимание.
Ако е за да спиш по-спокойно - О.К. Терапия си требе. :drinkers:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 61

Тема "Честита ви нова цена на метана!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: