Най - вълнуващия въпрос зимно време.
scorp - напреднал
Здравейте.
Досега с вече изгорен тон пелети проблеми с котела няма, както и с дистанционното управление - Грейко РБ Стар 20 Квт...
С цел да не попадне нещо в бункера (неволно например, по невнимание) си направих един подвижен капак с пантички. Рамка със ситна мрежа...
За тон изгорени пелети, пепелта беше обем малко над тенекия от сирене...ползвам основно украински пелети клас А. Взех за проба някакви български клас А1 но реално не мога да кажа ефекта, освен че са по-скъпи...

Обаче мисля, че показателят за разход от приложението на Нарурела да е завишен. Възможно ли е да показва повече отколкото е действителния разход ? Мисля, че показва повече. За реални 48 часа съм сипал 4 чувала (за да поддържам нивото в бункера), а по статистика ми излизат 5 чувала... това са си сериозни около 300 грама завишение на час ...

:?
пон апр 13, 2020 2:18 pmscorp написа:
:?
Калибрирай си шнека! Показанията са на база въведени данни за капацитета му. Манипулирай ги, докато ти хареса! Може да се докарат до 100 грама разлика.
scorp - напреднал
пон апр 13, 2020 2:35 pmТрифон П.Трифонов написа:
пон апр 13, 2020 2:18 pmscorp написа:
:?
Калибрирай си шнека! Показанията са на база въведени данни за капацитета му. Манипулирай ги, докато ти хареса! Може да се докарат до 100 грама разлика.
Привет. Благодаря за съвета. Не знам как се извършва това калибриране. Ако няма упътване в наръчника за експлоатация вероятно най-добре е да се обърна към фирмата от която закупих и която ми монтира съоръжението.
Поздрави !
kmeta1982 - напреднал
Здравейте, колеги! Да знаете някой да си продава котела и горелката, или само горелка Грейко?
brassSob - специалист
вт апр 21, 2020 12:03 pmkmeta1982 написа:
Здравейте, колеги! Да знаете някой да си продава котела и горелката, или само горелка Грейко?
Здравей, 20 кВ комплект има един приятел. Ще минава на термопомпа.
kmeta1982 - напреднал
вт апр 21, 2020 1:10 pmbrassSob написа:
вт апр 21, 2020 12:03 pmkmeta1982 написа:
Здравейте, колеги! Да знаете някой да си продава котела и горелката, или само горелка Грейко?
Здравей, 20 кВ комплект има един приятел. Ще минава на термопомпа.
Точно 20kW комплект си търся. Може ли да ме свържете с човека? :-D Благодаря!
brassSob - специалист
ср апр 22, 2020 10:09 amkmeta1982 написа:
вт апр 21, 2020 1:10 pmbrassSob написа:
вт апр 21, 2020 12:03 pmkmeta1982 написа:
Здравейте, колеги! Да знаете някой да си продава котела и горелката, или само горелка Грейко?
Здравей, 20 кВ комплект има един приятел. Ще минава на термопомпа.
Точно 20kW комплект си търся. Може ли да ме свържете с човека? :-D Благодаря!
Изпрати ми телефон на лични. Ще му го изпратя да ти се обади.
kmeta1982 - напреднал
ср апр 22, 2020 1:55 pmbrassSob написа:
ср апр 22, 2020 10:09 amkmeta1982 написа:
вт апр 21, 2020 1:10 pmbrassSob написа:


Здравей, 20 кВ комплект има един приятел. Ще минава на термопомпа.
Точно 20kW комплект си търся. Може ли да ме свържете с човека? :-D Благодаря!
Изпрати ми телефон на лични. Ще му го изпратя да ти се обади.
Благодаря за съдействието! Обади се човека и се разбрахме! :partyman:
Kondor1 - специалист
И защо не коментирахте последните 3-4 неща на лични, а трябва да се пълни темата.
kmeta1982 - напреднал
чет апр 23, 2020 12:06 pmKondor1 написа:
И защо не коментирахте последните 3-4 неща на лични, а трябва да се пълни темата.
Ами пълни я, де! Ама цяла седмица нищо. Примерно всеки да каже от къде с какво се запасява и на каква цена? Все пак всичко се свежда до цени и разходи :supz:

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: