Най - вълнуващия въпрос зимно време.
markoscbr - специалист
здравейте момчета честита нова година пожелавам ви здраве и дълголетие ,отдавна не бях пускал в форума тема ,кажете някаква по преемлива изолация за тръбите и да върши работа благодаря
genkogenev - специалист
markoscbr написа:
здравейте момчета честита нова година пожелавам ви здраве и дълголетие ,отдавна не бях пускал в форума тема ,кажете някаква по преемлива изолация за тръбите и да върши работа благодаря
Здравей
Какво тече по тръбите ? Ако е домашна ракиика 50 градуса не ти трябва изолация а повече приятели :)
:rock:
genkogenev написа:
markoscbr написа:
здравейте момчета честита нова година пожелавам ви здраве и дълголетие ,отдавна не бях пускал в форума тема ,кажете някаква по преемлива изолация за тръбите и да върши работа благодаря
Здравей
Какво тече по тръбите ? Ако е домашна ракиика 50 градуса не ти трябва изолация а повече приятели :)
:rock:
Загорич, хладника на реактора го изолирам с K-Flex, че е близо до огъня и нарушава кондензирането на еликсира.
http://www.isoline.bg/k-flex/
krasi92 - майстор
Що не го прибереш трабито в гараж а ще го изолираш.Ако държиш да го опаковаш Кристо може да ти помогне поне с идея как да стане красиво.
markoscbr - специалист
благодаря ви за еронията момчета но на въпроси и отговори в отдел Отопление за първи път чета за ракия ,тази течност е за съвсем друго
genkogenev - специалист
markoscbr написа:
благодаря ви за еронията момчета но на въпроси и отговори в отдел Отопление за първи път чета за ракия ,тази течност е за съвсем друго
:?:
Така де . В отдел отопление е темата . Обаче уравнението ти е с много неизвестни . Къща , апартамента , гараж , мазе ... тръби от какъв материал , какъв флуид с каква темпеартура .... и все едни такива маловажни неща . Нищо , че темата е в раздел отопление .

П.с. Коментара ми за ракииката си беше шега/закачка .
krasi92 - майстор
Какво е ерония според теб-а траби.Научи се да пишеш правилно и да си задаваш вепросате прувилно и ще има и едговоръ.
kalin72 - майстор
krasi92 написа:
Какво е ерония според теб-а траби.Научи се да пишеш правилно и да си задаваш вепросате прувилно и ще има и едговоръ.
Приемете, че има хора, които не са грамотни. Но това не значи, че не се интересуват от това-онова, и не могата да задават въпроси. Все пак тук не сме се събрали да си оправяме правописните и правоговорни грешки...
kozl - майстор
Некои се усещат, за други е трудно, а за трети и Еронията не помага :roll:
toshetozaz - специалист
Добре бе хора положете поне минимални усилия да пишете правилно.Използвате думи,които не мога да открия в нито един речник.

Тема "изолация за траби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: