Най - вълнуващия въпрос зимно време.
valentinno - помощник
За сега работи добре, не се оплаквам. Но все пак малко ме хваща яд. Но здраве да е, всяко зло за добро.
gnt69 - майстор
valentinno написа:
Като я достави на кашоните имаше товарителници от Еконт.
Не е голяма драмата. И аз съм от 2015 със същата версия. Работи без грешка. Значи печелиш вечен съспенд, но губиш датчик на хол демек колко са оборотите на вентилатора. И аз и Трифон виж как добре се развиваме без обороти на вентилатора живеем спокойно и нищо не пипаме и питаме, пък Анди живее в терзания щото тока му сменял оборотите на вентилатора. :partyman:
vesonp1 - специалист
И аз съм с 1.8/1.4......имам си показания за оборотите ама хич не му се впечатлявам да правя такива "Научни" изследвания кат Анди :rock: :-D :-D :-D
valentinno - помощник
gnt69 написа:
valentinno написа:
Като я достави на кашоните имаше товарителници от Еконт.
Не е голяма драмата. И аз съм от 2015 със същата версия. Работи без грешка. Значи печелиш вечен съспенд, но губиш датчик на хол демек колко са оборотите на вентилатора. И аз и Трифон виж как добре се развиваме без обороти на вентилатора живеем спокойно и нищо не пипаме и питаме, пък Анди живее в терзания щото тока му сменял оборотите на вентилатора. :partyman:
Цъ, нямам вечен съспенд. В менюто на съспенда мога да избирам от 3 положения: Реторт, BMG и изключено положение. High Power нямам. Макар, че в книжката пише ,че има, ама няма. То и версията на контролера е друга. В книжката пипе едно, а действителност е друга. И това ме накара да се разровя, и да проверя аджеба, кога е произведена тази моя горелка? В гаранционната карта пише не по късно от 30 месеца от производството на горелката. Дистрибутора ми завери гаранционната карта, но не дай си боже нещо стане дали производителя ще признае гаранцията. Това ме притеснява.
gnt69 - майстор
valentinno написа:
В гаранционната карта пише не по късно от 30 месеца от производството на горелката. Дистрибутора ми завери гаранционната карта, но не дай си боже нещо стане дали производителя ще признае гаранцията. Това ме притеснява.
Няма страшно. Тия от Грейко се пичове. Аз поне не знам някой да е ревал че му е бил отказан гаранционен ремонт.
filmatoplo - майстор
За сега датчика на хол само всява смут :wink: .Едва ли има човек с такова желание за смяна на горивните глави на горелката си ,но един човек със РБ30 търси по малката глава на РБ20 ,ако на някой му идва малка горелката да пише .
stakoz - специалист
filmatoplo написа:
За сега датчика на хол само всява смут :wink: .Едва ли има човек с такова желание за смяна на горивните глави на горелката си ,но един човек със РБ30 търси по малката глава на РБ20 ,ако на някой му идва малка горелката да пише .
изпратих ви л.с.
g.gushterov83 - специалист
filmatoplo написа:
За сега датчика на хол само всява смут :wink: .Едва ли има човек с такова желание за смяна на горивните глави на горелката си ,но един човек със РБ30 търси по малката глава на РБ20 ,ако на някой му идва малка горелката да пише .
И аз имам подобен случай. Сменям 30-ка за 20-ка.
markoscbr - специалист
и сега момчета всички ние в това число и аз с горелки 1.8/1.4 НЯМАМЕ ВЕЧЕН СЪСПЕНД така ли , не може ли да се направи нещо , преди няколко дни беше по топличко и прибирам се от работа и отивам до котела виждам гасяне температурата показваше 64*при зададени 70*малкия шнек е избутал почти всичко в камерата и беше празна след това продуха и веднага почна да пали на ново защото вече температурата му беше паднала на 59-60 * 50мн съспенд са минали .Ето тук то започна да вкарва нова порция пелети и си запали ако имаше този вечен съспенд тази процедура по запалването нямаше да се състои , щеше да пусне една порция пелети и с малко въздух и жарта щеше да распали новата порция пелети и така до пълно разгаряне
-penata- - специалист
Здравейте,искам да попитам защо като е в режим на подържане минали са 20мин.при зададени мах.50 стайния термостат подава сигнал да пали горелката започва да работи на трета степен но докъто се разпали вече започва да изписва изгасване и всичко започва на ново продухване зареждане и т.н .Явно не отчита пламъка на време .

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: