Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
Точно PH e помпа отопление.. Виж на сайта на Грейко има инструкция на горелката на 47 страница е схемата :partyman: .
пон юни 18, 2018 8:46 pmjudas написа:
Здравейте на всички! Някой може ли да ми каже помпата на РН клемите ли беше на РБ20?
Здрасти Емо,
Русенския ти отговори и ти помогна, ма ти ни знайш ли да питаш гуглата?!
http://snt-bg.com/wp-content/uploads/20 ... greyko.pdf
или та мързи?
Ако пък си я купувал, значи имаш книжка с инструкциите.
judas - специалист
Много ви благодаря! Бях забутал книжката, ма я намерих и вече бумти горелката :-D . 100лв ток за пералня, бойлер 80л и чат-пат фурна бива ли (да им бера лайката на ЧЕЗ)?
filmatoplo - майстор
:) Поздрави и за другите токаджии от ЕВН .
gnt69 - майстор
пон юни 18, 2018 9:58 pmjudas написа:
Много ви благодаря! Бях забутал книжката, ма я намерих и вече бумти горелката :-D . 100лв ток за пералня, бойлер 80л и чат-пат фурна бива ли (да им бера лайката на ЧЕЗ)?
Едно слънчево колекторче към системата би решило проблема отчасти. И аз съм около 100 лева ама сме две семейства, два хладилника, фризер, пералня, миялна, телевизори, котлони, фурни +15 лампи градинско осветление кога залезе слънцето светват кога изгрее изгасват. Бойлера е на слънце, тая година още не съм го пускал на ток ама пак са 100 тина лева и лято и зима. :partyman:
judas - специалист
пон юни 18, 2018 10:35 pmgnt69 написа:
Едно слънчево колекторче към системата би решило проблема отчасти. И аз съм около 100 лева ама сме две семейства, два хладилника, фризер, пералня, миялна, телевизори, котлони, фурни +15 лампи градинско осветление кога залезе слънцето светват кога изгрее изгасват. Бойлера е на слънце, тая година още не съм го пускал на ток ама пак са 100 тина лева и лято и зима. :partyman:
Едно слънчево колекторче (термосифонно 150л с 20 вакуумни тръби) СТОИ ОТ 2 МЕСЕЦА на терасата и няма кой да го свърже! meit беше обещал да го върже, ама не.
димитар кисиов - специалист
пон юни 18, 2018 11:00 pmjudas написа:
пон юни 18, 2018 10:35 pmgnt69 написа:
Едно слънчево колекторче към системата би решило проблема отчасти. И аз съм около 100 лева ама сме две семейства, два хладилника, фризер, пералня, миялна, телевизори, котлони, фурни +15 лампи градинско осветление кога залезе слънцето светват кога изгрее изгасват. Бойлера е на слънце, тая година още не съм го пускал на ток ама пак са 100 тина лева и лято и зима. :partyman:
Едно слънчево колекторче (термосифонно 150л с 20 вакуумни тръби) СТОИ ОТ 2 МЕСЕЦА на терасата и няма кой да го свърже! meit беше обещал да го върже, ама
Почвай го не е трудно
gnt69 - майстор
пон юни 18, 2018 11:00 pmjudas написа:
Едно слънчево колекторче (термосифонно 150л с 20 вакуумни тръби) СТОИ ОТ 2 МЕСЕЦА на терасата и няма кой да го свърже! meit беше обещал да го върже, ама не.
Връзвай няма какво да чакаш. Аз вече 12 години имам 3 панела + 300 бойлер голям кеф. Лятото бойлера го грея на ток 3-4 пъти когато няма слънце за няколко дни,тая година нямам сефте а зимата само на котела. :partyman:
stakoz - специалист
пон юни 18, 2018 8:46 pmjudas написа:
Здравейте на всички! Някой може ли да ми каже помпата на РН клемите ли беше на РБ20?
Да. Според инструкцията:
PH = циркулационна помпа за отопление
PWH= циркулационна помпа за БГВ
filmatoplo - майстор
:) Има ли хора вече с RB STAR .

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: