Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kmeta1982 - напреднал
ЧНГ, колеги! Някой да знае от къде мога да се сдобия с 2000 кг. пелети тази седмица, че съм отпуска и мисля да дозаредя :) От Стражица съм. В Полски Тръмбеш са ги вдигнали на 192 лв., а в Лясковец са 180лв. обаче ще имат другата седмица когато съм на работа вече.
LazarGanev - "Велик майстор"
ср яну 02, 2019 2:04 pmkmeta1982 написа:
ЧНГ, колеги! Някой да знае от къде мога да се сдобия с 2000 кг. пелети тази седмица, че съм отпуска и мисля да дозаредя :) От Стражица съм. В Полски Тръмбеш са ги вдигнали на 192 лв., а в Лясковец са 180лв. обаче ще имат другата седмица когато съм на работа вече.
За 24лв икономия ли ни занимаваш? Ела си вземи от Варна, на 250лв са :cool:
filmatoplo - майстор
:wink: Шегува се колегата -2 тона под мишница ще ги нося за тази цена ,има лесно ти ги плати пък те ще ти ги докарат в удобно за теб време :wink: .
n.ganev - майстор
Я къде отишла темата Баси
filmatoplo - майстор
:wink: Ясу паликари -Узо Пломари .
kmeta1982 - напреднал
ср яну 02, 2019 3:02 pmLazarGanev написа:
ср яну 02, 2019 2:04 pmkmeta1982 написа:
ЧНГ, колеги! Някой да знае от къде мога да се сдобия с 2000 кг. пелети тази седмица, че съм отпуска и мисля да дозаредя :) От Стражица съм. В Полски Тръмбеш са ги вдигнали на 192 лв., а в Лясковец са 180лв. обаче ще имат другата седмица когато съм на работа вече.
За 24лв икономия ли ни занимаваш? Ела си вземи от Варна, на 250лв са :cool:
Не става въпрос за 24лв. Който е вземал от П.Тръмбеш знае, че пелетите са трошливи, имат адски много пепел, правят буци и какво ли още не. Освен това плащаш в банката на центъра желаното количество, отиваш до Олива, минаваш кантар празен, сам си пълниш в чували, пак кантар докато уцелиш колкото си платил и така. Само цената от 144лв. ги оправдаваше до този момент. За 192лв. не мерси. Филме, при положение че имам бус дълга база и му плащам данък, застраховка и винетка ще е глупаво да плащам за транспорт не мислиш ли?
kalin72 - майстор
Чудя се и се мая, де ще му излезе края :)
Днес взех Керпи на 250 лв тона, пък вие се кумите за 180-200 лв, при това и транспорт си имате...
Ама всеки си знае де...
ср яну 02, 2019 9:47 pmkalin72 написа:
Чудя се и се мая, де ще му излезе края :)
...
Наздраве, брезнишки!
Децата са изкарали страхотно посрещане на 2019та в "хангара" с аксаковската печка.

Повечето по къс ръкав.
Топла и щастлива 2019та!
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет яну 03, 2019 9:58 am, променено общо 1 път.
kalin72 - майстор
Наздраве аксаковски :) Живи и здрави :)

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: