• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
шоп - майстор
Приказките са за децата!
Реалния живот е друг. Бачкаш и имаш кеш. Като имаш кеш може да плащаш и да избираш.
Който няма кеш е зависим от други и играе по тяхната свирка. Накрая имащия има мого повече, а нямащия е задлъжнял още повече.

Моята притча е да си разпростираме краката спрямо чергата:-) :idea:

Дори и с кеш може да се опитат да те изиграят, но последния ход е в играча с повече кеш. Важно е как се изиграват картите, ако трябва да си послужим с термина на картоиграчите.
all4all - специалист
Така е шопе съгласен съм с теб... :partyman:
В случая ще чакаме примоцията на вносителя през май... Бърза работа нямам а и при 20 см изолация може и да премисля въпреки че пуснах инсталацията...
шоп - майстор
пет фев 01, 2019 5:18 pmall4all написа:
Бърза работа нямам а и при 20 см изолация може и да премисля въпреки че пуснах инсталацията...
100% съгласен с теб!
Пазара на топлоенергия дори и при дребни потребители като нас е много динамичен.

Днес може да е изгодно на газ, догодина на ток, или по догодина на пелети...

Но щом си инвестирал в 20 см изолация винаги ще си много крачки напред.
Успехи!
Здравейте,
От темата не ми стана ясно за смяна на котел в съществуваща инсталация дали може да се ползва Дезире или само за новоизградена инсталация?
Здравей.

По порграмата могат да участват домакинства.
Изпълнители са всички фирми (инсталаторски), които имат разрешение за "Съоръжения с повишена опасност".

В крайна сметка клиентите си получават свойте 30% на цялостната оферта, котел, хидравлична инсталация и т.н.
ESPACE - майстор
пон фев 04, 2019 5:00 pmi.nickolova17 написа:
Здравейте,
От темата не ми стана ясно за смяна на котел в съществуваща инсталация дали може да се ползва Дезире или само за новоизградена инсталация?
Не може, само за нови клиенти е.
пон фев 04, 2019 5:28 pmVanio_Toploto написа:
В крайна сметка клиентите си получават свойте 30% на цялостната оферта, котел, хидравлична инсталация и т.н.
Ако крайната сума е 5000лв. с ДДС колко ще плати реално клиента?
hammerhead - помощник
Трябва да питаш в газовото дружество. Ако не се лъжа дават парите само върху сумата без ДДС и данъка си го внасяш целия. Също отскоро май и таксата присъединяване се покрива, ама по-добре да се пита :)
Много благодаря.


пон фев 04, 2019 5:57 pmESPACE написа:
пон фев 04, 2019 5:00 pmi.nickolova17 написа:
Здравейте,
От темата не ми стана ясно за смяна на котел в съществуваща инсталация дали може да се ползва Дезире или само за новоизградена инсталация?
Не може, само за нови клиенти е.
пон фев 04, 2019 5:28 pmVanio_Toploto написа:
В крайна сметка клиентите си получават свойте 30% на цялостната оферта, котел, хидравлична инсталация и т.н.
Ако крайната сума е 5000лв. с ДДС колко ще плати реално клиента?
all4all - специалист
Здравейте бих искал да ви попитам би ли имало проблем ако си купя котела от Турция по отношение на монтажа в БГ? Риска с гаранцията ще си го поема?
  • 1
  • 2

Тема "Газификация Програма Дезире ...!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: