Бойлера е с една серпентина и пише, че е долна. Очаквам го понеже нямат налични бройки в страната. С една дума изработва се в момента. Снимката е от сайта на Елдоминвест на избраният от мен бойлер.
Аз имам 150 л бойлер на Елдом с долна серпентина и 2 места за дтчика. Подобно на този
Пробвал съм и двата варианта и когато дтчика е на долната гилза (номер 1 при теб) хваща повече топло. Помпата е въртяла повече време през деня и температурата в бойлера е малко по-висока.
Така че аз го карам на поз 1.
