• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
Ще снимам всичко по етапно. Смятам да използвам част от оригиналната поставка / подложната ламарина / на платката и на нея да монтирам новата платка. Оставям оригиналният вентилатор и запалката. Бутоните ще пристигнат в отделна кутия, която мога да монтирам и на стената. Дано утре да пристигне всичко, че и аз нямам търпение да видя какво ще изакам :toimonster: .
filmatoplo - майстор
Само как го каза -ще оставя вентилатора, за запалката съм сигурен че може да се мушне керамична,ама по натам ако ни писне от тази. Дано вс е ок, че да е по сладко вечер :drinkers:
n.ganev - майстор
Само ако знаеш / видиш / в момента с каква запалка е :shock: . Продали я за оригинална, а е керамична една четвърт по-къса от оригиналната, без куплунг, ама пали дори по-бързо. 97пари Баси а ми мязя на Старозагорска дето миналата година ги предлагаха по 20 пари без доставка :? . А иначе от запалката се започна всичко - преди година изгаря предпазитела в момента когато трябва да запали. Съответно нова запалка. Преди няколко дена изгорял предпазител - запалкааааа. Съответно поставих налична и след закупуване на две от страна на собственика за да си има и при това :shock: различни установих, че постоянно има напрежение и товар от порядъка на 1,25 - 1,3А. Е няма скука.
filmatoplo - майстор
:) Ами ти си по ела, затова.
n.ganev - майстор
Да ама близо 20 години вземане даване с напрежения от порядъка 20 -400 кV и работа на 40 метра над мрътвите сега от 2 - 3 години се връщам при по-малкият токиц и забелязвам, че / както казват децата като видят снимки / съм бил млад и с черна коса :supz: .
А запалката тази късата де , е керамична :shock: Баси.
filmatoplo - майстор
щом пали с нея. и моята коса е черна с боя :lol:
n.ganev - майстор
Платката пристигна. Ама им досвидяло да сложат една схемичка и ръководство - не че нямам :-D .
stilian20 - специалист
Знаете ли колко струва този контролер NPBC-V5 има вход за кислороден сензор
dani731117 - специалист
скъп е вече питах около - 350 лв. и това е цена без сондата.
n.ganev - майстор
Началото
Прикачен файл:
Снимка0058.jpg
Прикачен файл:
Снимка0059.jpg
Прикачен файл:
Снимка0061.jpg
Утре ще довърша и в сряда смятам да паля ако не изникне нещо.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: