Най - вълнуващия въпрос зимно време.
motobikebg - напреднал
Не искам да споря с никого , дали Мощността на Газа от Пропан - Бутана е Евтина и с добро КПД . Но всички знаем че да караш кола в най - евтино На газ Пропан - Бутан .
motobikebg - напреднал
ср дек 07, 2022 11:22 amimegogo написа:
честно не бих си го причинил,ако една бутилка ми стига за 3 дни ще ми трябват 10 за един месец ако имам 2 буитлки ще трябва да ходя 5 пъти най-бизката газостанция където пълнят такива бутилки е на 15км в посока значи 30x5 150x8л/100 дизел са 12л което са към 40лв само транспортни разходи без влаченето и загубата на време отделно газтта на килограм последно беше 3.2лв, така че 10 бутулки ще струват 320лв+40лв 360лв в най-добрият слячай толкова ще изхарча (може и по-малко) с три инверторни климатика + електрически бойлер
Една Бутилка за СЕДМИЦА !
шоп - майстор
ср дек 07, 2022 12:35 pmmotobikebg написа:
Не искам да споря с никого , дали Мощността на Газа от Пропан - Бутана е Евтина и с добро КПД . Но всички знаем че да караш кола в най - евтино На газ Пропан - Бутан .
А на ток? Май забрави ел. колите.

Само да те преупредя, че това, което правиш е опасно за здравето и живота. Недей да рекламираш и продаваш бойлери за външен монтаж, които не са сертифицирани за друга дейност, че някой ще пострада и ти ще го отнсеш.
Горното е приятелски съвет.
brum - майстор
ср дек 07, 2022 12:38 pmmotobikebg написа:
Една Бутилка за СЕДМИЦА !
Овъргаз защо не продават газта в седмици, а в киловатчаса? Или въпроса е много сложен за теб :) ?
motobikebg - напреднал
ср дек 07, 2022 1:06 pmшоп написа:
ср дек 07, 2022 12:35 pmmotobikebg написа:
Не искам да споря с никого , дали Мощността на Газа от Пропан - Бутана е Евтина и с добро КПД . Но всички знаем че да караш кола в най - евтино На газ Пропан - Бутан .
А на ток? Май забрави ел. колите.

Само да те преупредя, че това, което правиш е опасно за здравето и живота. Недей да рекламираш и продаваш бойлери за външен монтаж, които не са сертифицирани за друга дейност, че някой ще пострада и ти ще го отнсеш.
Горното е приятелски съвет.
[/q
Не че ги продавам , но по твоята логика всеки който продава ножове може да го отнесе защото някой е убит с този Нож !?
Бръме, въпросът ти е чисто заяждане.
ОвъргЪз передлагат, както са сметнали за добре, изгодно им е и не противоречи на закона.
...или последният е съобразен с овървототам.

Не поддържам идеята (повтарям се), нито подкрепям по който и да е начин Байка, но при нужда, аз също бих прибягнал до този начин.
Има съчетания от обстоятелства, които водят човек до такова решение.

Байка не го прави по коректен начин, но и някоѝ от нас определено хейтят заради вътрешно удовлетворение- ей тъй, от злоба, да стъпчат някого, че те да са косъм отгоре.

Тая тема е за изтриване, според мен, но като знам онзи.....

пп. Байк, съвета е приятелски. Нито ти ще го отнесеш, нито онзи, който продава или подарява оръжия, за да се трепят други. Световна практика.
Обирай си бойлерите от тука, приятелската!
brum - майстор
Трифоне, моето е конструктивно заяждане :) . Конструктивно, защото се опитвам да му покажа къде са му грешките. Пък при желание може да ги поправи.
шоп - майстор
ср дек 07, 2022 2:00 pmmotobikebg написа:
Не че ги продавам , но по твоята логика всеки който продава ножове може да го отнесе защото някой е убит с този Нож !?
А кой ги продава?
Името на продавача случайно ли е? Будали във форума няма:-)
https://www.olx.bg/d/ad/nov-gazov-propa ... 8D1BF.html

Уреда е произведен, сертифициран и безопасен само като проточен бойлер за открито. Всичко друго е самодейност опасна за здравето. Сега ако си го купиш и си го преправиш за себе си е едно, но да го рекламираш и продаваш с комерсиална цел нещо е меко казано подсъдно. Утре някой ще се задуши или взриви, ще стане пожар и кого ще търсят?
motobikebg - напреднал
ср дек 07, 2022 2:56 pmшоп написа:
ср дек 07, 2022 2:00 pmmotobikebg написа:
Не че ги продавам , но по твоята логика всеки който продава ножове може да го отнесе защото някой е убит с този Нож !?
А кой ги продава?
Името на продавача случайно ли е? Будали във форума няма:-)
https://www.olx.bg/d/ad/nov-gazov-propa ... 8D1BF.html

Уреда е произведен, сертифициран и безопасен само като проточен бойлер за открито. Всичко друго е самодейност опасна за здравето. Сега ако си го купиш и си го преправиш за себе си е едно, но да го рекламираш и продаваш с комерсиална цел нещо е меко казано подсъдно. Утре някой ще се задуши или взриви, ще стане пожар и кого ще търсят?
Я не се вкарвай във Филми ! Всеки ден загиват 2-3 българи от автомобили , Случайно да са спрели да ги продават !?
ср дек 07, 2022 2:33 pmbrum написа:
Трифоне, моето е конструктивно заяждане :) ....
Това ще го запомня. Не ми бе хрумвало, да се оправдавам така.

Бай Бай Байк, рекламата (безплатната) противоречи на правилата форумни, ама кой го е еня?!!
Автомобилите са сертифицирани машини за придвижване, които ползвани неправилно, може и да убиват. Затова има разследващи и правораздаващи органи, които се произнасят, обикновено.
Ти не искаш да си от страната на правопотърпевшите, нали?!
Колегата изпълни превантивната част, а ти си знаеш по натам.

Тема "Най евтината топла вода и отопление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: