• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
съб дек 15, 2018 11:14 pmbmahob написа:
... макар че не знам какво ще ми видиш , пробвай да напомпиш/напълниш до 1.2 на студено :?
Хихииии, в тез късни часове.....
....после писалката му виновна!!!
Той не знае и не разбира, бре ора. Нека някой, дето е в час, да си викне!
bmahob - майстор
съб дек 15, 2018 11:23 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб дек 15, 2018 11:14 pmbmahob написа:
... макар че не знам какво ще ми видиш , пробвай да напомпиш/напълниш до 1.2 на студено :?
Хихииии, в тез късни часове.....
....после писалката му виновна!!!
Той не знае и не разбира, бре ора. Нека някой, дето е в час, да си викне!
:-D загасих печката и легам чи пилетите скъпи а утре ме чека бъркалката и мистрията
съб дек 15, 2018 11:26 pmbmahob написа:
...
:-D загасих печката и легам чи пилетите скъпи а утре ме чека бъркалката и мистрията
Ма то и времето топло, ква печка, кви пелети.
Лягай, чи кумина стърчи гол кат пушка и тебе чака.
kaptagona - специалист
Трябва ли да се източва водата от системата.Или може и при пълна система.И с какво се помпи, с помпа за кола или с нещо друго.И от къде може да издиша.
bmahob - майстор
Я снимай отзад какти е свързано всичко.....
kaptagona - специалист
От долу през малкия пепелник със гаиките няма ли да може.
Прикачен файл:
IMG-2cf9ceeef5557fc7a73f513af7043144-V.jpg
bmahob - майстор
Охо доста различна от 21цата,въпреки това виждам едно две неща (може бе не по темата)тръбата над топлата вода е от предпазния клапан , ако се отвори ще хвърли вода би трябвало да е вързана към канала. От къде пълниш сиситемата къде тие колекторната кутия, отзад ниско долу има тръба и кран от там се точи това е РС
kaptagona - специалист
нед дек 16, 2018 4:52 pmbmahob написа:
Охо доста различна от 21цата,въпреки това виждам едно две неща (може бе не по темата)тръбата над топлата вода е от предпазния клапан , ако се отвори ще хвърли вода би трябвало да е вързана към канала. От къде пълниш сиситемата къде тие колекторната кутия, отзад ниско долу има тръба и кран от там се точи това е РС
Целта е да намерим винтила.Отпред през пепелника с гаиките не може ли да се види.Че сега гори и не ми се спира да я чиста.
bmahob - майстор
нед дек 16, 2018 5:05 pmkaptagona написа:
нед дек 16, 2018 4:52 pmbmahob написа:
Охо доста различна от 21цата,въпреки това виждам едно две неща (може бе не по темата)тръбата над топлата вода е от предпазния клапан , ако се отвори ще хвърли вода би трябвало да е вързана към канала. От къде пълниш сиситемата къде тие колекторната кутия, отзад ниско долу има тръба и кран от там се точи това е РС
Целта е да намерим винтила.Отпред през пепелника с гаиките не може ли да се види.Че сега гори и не ми се спира да я чиста.
Кой винтил?
kaptagona - специалист
Как се пълни РС с въздух.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25

Тема "Манометър за налягане на вода в затворена система." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: