jorko__82 написа:Нищо не си прочел със сигурност. Аз каквото съм имал да казвам и показвам съм го свършил. И то преди доста време в този форум.
Виж темата съм е прочел,но никъде няма описан подобен казос,ако няма с какво да помогнеш подмини ,все пак тази тема е за да се разискват различни ситуации или въпросите трябва да са степен на дипломиран инженер за да получат адекватен отговор.
Още се чудя на акъла на Трифон и Шоп да повтарят едно и също нещо в Н-тата поред тема.
Ей колеги даскалите от постоянното повтаряне на едно и също нещо получават едно сериозно заболяване което е трудно лечимо и се казва ''синдром на грамофоната плоча''. Това съвсем сериозно.
А иначе питащия може да продължава в същия дух. Таман форумните врачки ще имат доста материал за гадаене.