• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
fvaleryev - специалист
Климатик тошиба преди седмица го сложих и работеше добре, прваи ми впечатление че нещо не се изключва а преди седмица нагреваше и по едно време спираше за малко и пак в по студените дни сега пак на 25 градуса работи ама не спира да изключи дали не се счупи нещо?
radius - майстор
чет дек 14, 2023 5:07 pmfvaleryev написа:
Климатик тошиба преди седмица го сложих и работеше добре, прваи ми впечатление че нещо не се изключва а преди седмица нагреваше и по едно време спираше за малко и пак в по студените дни сега пак на 25 градуса работи ама не спира да изключи дали не се счупи нещо?
Тоя път надмина себе си, то описание, то пунктуация...
Не ни уважаваш и цвъкаш драскочи, а искаш помощ.
fvaleryev - специалист
чет дек 14, 2023 5:14 pmradius написа:
чет дек 14, 2023 5:07 pmfvaleryev написа:
Климатик тошиба преди седмица го сложих и работеше добре, прваи ми впечатление че нещо не се изключва а преди седмица нагреваше и по едно време спираше за малко и пак в по студените дни сега пак на 25 градуса работи ама не спира да изключи дали не се счупи нещо?
Тоя път надмина себе си, то описание, то пунктуация...
Не ни уважаваш и цвъкаш драскочи, а искаш помощ.
Е ще пробвам по описателно :D
Климатик Инверторен климатик TOSHIBA RAS-B13E2KVG-E/RAS-13E2AVG-E YUKAI
Сложихме го преди 10 дни, и през 3-4 часа спираше работа за 5 мин някъде почваше да духа студено и пак започваше, от няколко дни времето е не толкова студено и пак си го държа на 25 градуса вътре обаче не спира да работи, не се изключва като преди на 3-4 часа
vlax - майстор
Можело значи. И си изтрий другата дублираща тема.
:partyman:
fvaleryev - специалист
проблема е решен питах един познат дето работи в тази сфера и ми каза, че така трябвало да бъде. мерси за отделеното време лека вечер.
Патъра - специалист
Поредния въпрос оставен без смислен отговор, но за сметка на това много жлъч и комплексарщина. Тъкмо се канех да му драсна два реда по темата, че това спиране за кратко е дефрост или он/оф режим, но видях, че е намерил някой да му обясни. Понеже този форум не е за насоки "направи си сам". Тук е последен пристан за чесане на дърти крастави мъди на сърдити и уморени от всичко криви индивиди.
По скоро, в по студеното да е дефроствал, отколкото офил, Петъре.
Това, че сега не офи, означава, че е правилно подбран, освен ако не е другата крайност- слабичък за помещението.
Но да, ти си абсолютно прав.
fvaleryev - специалист
чет дек 14, 2023 6:33 pmТрифон П.Трифонов написа:
По скоро, в по студеното да е дефроствал, отколкото офил, Петъре.
Това, че сега не офи, означава, че е правилно подбран, освен ако не е другата крайност- слабичък за помещението.
Но да, ти си абсолютно прав.
Добре щом съм сърдит и уморен дърт индивид се извинявам за изгубеното от мен време. Благодаря
По това дето разбрах е, че този климатик работи така, и *дефроства при студено време да се размрази или там някаква си операция, общо взето, не е подбиран правилно реших да си купя климатик и в местния град имаше оферти за по 2 бона + нагоре мести гитове, и закупих от технополис този 13 ка, na промоция 1600лв стаята е 20 квадрата някъде 3 метра таван без изолация само стъклопакет троен това е. да найстина на 25 градуса не може да се стой в стаята отваря се врата да топли и коридора, оказа се че добра батерията тошиба :D
чет дек 14, 2023 7:05 pmfvaleryev написа:
чет дек 14, 2023 6:33 pmТрифон П.Трифонов написа:
По скоро, в по студеното да е дефроствал, отколкото офил, Петъре.
Това, че сега не офи, означава, че е правилно подбран, освен ако не е другата крайност- слабичък за помещението.
Но да, ти си абсолютно прав.
Добре щом съм сърдит и уморен дърт индивид се извинявам за изгубеното от мен време. Благодаря
По това дето разбрах е, че този климатик работи така, и *дефроства при студено време да се размрази или там някаква си операция, общо взето, не е подбиран правилно реших да си купя климатик и в местния град имаше оферти за по 2 бона + нагоре мести гитове, и закупих от технополис този 13 ка, na промоция 1600лв стаята е 20 квадрата някъде 3 метра таван без изолация само стъклопакет троен това е. да найстина на 25 градуса не може да се стой в стаята отваря се врата да топли и коридора, оказа се че добра батерията тошиба :D
Спокойно бе, човек! Нито аз, понеже ме цитираш, нито Петъра те е нападал.
Щом работи така, значи се е случил подходящ за помещението.
fvaleryev - специалист
чет дек 14, 2023 7:14 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет дек 14, 2023 7:05 pmfvaleryev написа:
чет дек 14, 2023 6:33 pmТрифон П.Трифонов написа:
По скоро, в по студеното да е дефроствал, отколкото офил, Петъре.
Това, че сега не офи, означава, че е правилно подбран, освен ако не е другата крайност- слабичък за помещението.
Но да, ти си абсолютно прав.
Добре щом съм сърдит и уморен дърт индивид се извинявам за изгубеното от мен време. Благодаря
По това дето разбрах е, че този климатик работи така, и *дефроства при студено време да се размрази или там някаква си операция, общо взето, не е подбиран правилно реших да си купя климатик и в местния град имаше оферти за по 2 бона + нагоре мести гитове, и закупих от технополис този 13 ка, na промоция 1600лв стаята е 20 квадрата някъде 3 метра таван без изолация само стъклопакет троен това е. да найстина на 25 градуса не може да се стой в стаята отваря се врата да топли и коридора, оказа се че добра батерията тошиба :D
Спокойно бе, човек! Нито аз, понеже ме цитираш, нито Петъра те е нападал.
Щом работи така, значи се е случил подходящ за помещението.
Ясно нищо не казвам, мерси все пак за отделеното време към мен.
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: