• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Добре а как да го свържа към ел мрежата без електрониката ? За да знам има ли смисъл да взимам нови , тези май правят контакт с ротора , така че трябва да завърти..
На ограденото със син трябва да включа фаза и нула ли ?

Прикачен файл

20220413_150654-min.jpg

Прикачен файл

20220413_150151-min.jpg

Прикачен файл

20220413_150052-min.jpg
MamaMy - майстор
Ако с това не можеш да се оправиш, къде си тръгнал байо? Не става съвсем без да разбираш и да ръчкаш тока. Тези които ти дават съвети трябва да ги съдят за предумишлено ако се изпържиш
.
yanko78 - специалист
На четките нищо им няма. С толкова графит трябва да карат. Махай платката и директно от четките в захранващия кабел. Ако ти се играе, прекарай жиците през ключа за вкл/изкл.
Електрониката си е в ред . Включих я през платката и тва което ми прави впечатление е че мотора завърта след което забавя оборотите все едно се мъчи и прекъсва, като спре и при последният оборот се чува леко стържене ,придружено е с особена задушлива миризма , сигурно мотора си отива , но за всеки случай ще опитам с нови четки .... :) :?
  • 1
  • 2

Тема "Четки на ел.мотор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: