Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
vk - специалист
Пише, че може с голяма точност да комутира, 12 А
Нека, колегата dtmf да даде някаква цена. Другия вариант е да се обадим в офиса на фирмата и да видим какво ще излезе.
mirk - майстор
Според колегата е 20лв, подобна цена съм срещал и другаде.

Притеснението ми е да не е някаквъв специализиран за тарифен часовник със твърдо зададен час и дата на превключване които не могат да се бутат а само да си го сверяваш. Щото ЕВН преди години ми бяха сложили такъв и човека кайто го монтира спомена нещо такова :? а може и той толкова да знае и така да са му казали :lol:

12А не ми са проблем, може да му се сложи всякакъв контактор.
filmatoplo - майстор
Купих часовника -Таленто 211 , благодаря .
vk - специалист
От офиса на фирматаполучих цена от 33 лева за българския часовник Фонотроника-1. (а очаквах по-ниска до 20 лв)
filmatoplo, кажи откъде го взе този Таленто 211 и на каква цена ?
photoman - помощник
vk написа:
...
photoman, изобщо не би трябвало бойлер да се включва в контакта, но явно става, ако мощността е колкото на един радиатор 2 KW
Защо да не трябва ?
Контакта е заземен правилно, на отделен бушон е, с 4 кв.мм. кабел ?
dtmf - специалист
Снимка,а цена писах по рано

Не знам за часовниците на ЕВН, но този може да се настройва ръчно за включване и изключване по всяко време,като настройката стига до минути.
http://media.snimka.bg/7211/020677215.jpg
vk - специалист
При това положение, тези часовници(фонотроника-1) ще излезнат хубави и конкурентни на цена 20 лв.
Тези които ти имаш - нови ли са ? И откъде могат да се купят ?
mirk - майстор
А нещо като инструкция за настройка можеш ли да ни качиш.
dtmf - специалист
Имам само един, и понеже не е нов от магазин с гаранция цената му е такава ),така че не може да се каже че е конкурентноспособен като цяло,понеже не зная цената за нов.

Има само 2 бутона, левия изрежда режимите на настройка, а десния сменя показанието. Сверяват се ден,месец,година,час,минути,час на влючване,минути на включване,час на изключване и минути на изключване.
Под тази платка има захранване 5 волта и реле за комутиране на товари. Изграден е на базата на ПИК контролер,качествено изпълнение,тример кондензатор за точна настройка на генератора на часовника.

Тема "Часовник за монтаж на еврошина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: