Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ivanovbg - майстор
Номера със запалката не зависи от това дали е дизел или бензин. Единствено зависи от балъка на който го обясняваш :wink:

Човек е на толкова на колкото са му разбиранията - годините не са толкова важни. Детски са ти разбиранията и егоистични. Не мислиш за бъдните поколения.

И на теб ще намерим начин да ти спрем ентусиазма. Ако трябва ще добавим още някоя подточка към някой закон. С гравитацията шега не бива. Тя е движещата сила във Вселената и ако почнем да я преобразуваме за да си топлим и местим задниците преди да сме дорасли, ще стане голяма беля. Едвам успяхме да ви спрем с водата, че иначе сега щеше да ми пиеш вода от ....

:partyman:
valentino76bs - майстор
ivanovbg написа:
Човек е на толкова на колкото са му разбиранията - годините не са толкова важни. Детски са ти разбиранията и егоистични. Не мислиш за бъдните поколения.

И на теб ще намерим начин да ти спрем ентусиазма. Ако трябва ще добавим още някоя подточка към някой закон. С гравитацията шега не бива. Тя е движещата сила във Вселената и ако почнем да я преобразуваме за да си топлим и местим задниците преди да сме дорасли, ще стане голяма беля. Едвам успяхме да ви спрем с водата, че иначе сега щеше да ми пиеш вода от ....

:partyman:
Ivanov bg пиши по малко глупости ,че по държанието ти единствено твоята възраст мога да определя ,че си и го казал точно ама не си го спазил!
tsenkov - специалист
Учуден съм от реакцията ви, но не прекалено. Има много хора на принципа " Отхвърлям всичко, което не разбирам".
Освен това целта ми не е нито да агитирам, нито да убеждавам.
ivanowbg, а този номер със запалката за дизел става ли? И друго - младеж бях преди тридесетина години, но ти не си могъл да се сетиш, въпреки че дадох инфо.
Ами, ОК, със здраве и наздраве!

Съжалявам ама ти си човека който не разбира.Номера с запалката става и на дизел. Желателно е само да си купиш и една малка цистерна за икономийте-100-200литра. Иначе се губи ефекта.Лошото е че всички ще видят.
MamaMy - майстор
Aнгел 1 написа:
Има много хора на принципа " Отхвърлям всичко, което не разбирам".
Повечето са на принципа ''Вярвам на всичко което не разбира''. Създали са си религии в които са описали на какво трябва да вярват и останалите и който е от първата категория са го нарекли Тома Неверни :-D
todortv - майстор
Aнгел 1 написа:
......
Моля, отговорите ви да бъдат съобразени с факта, че от електротехника разбирам колкото да сменя повреден контакт и крушката в хола :sad: .
....
Ами те тарикатите търсят точно такива.
Не пипай крушката в кухнята. :-D
За контакта не съм сигурен.... :partyman:
Johny - майстор
А ти да не искаш да кажеш, че тези дето приемат всичко което не разбират, са по-добри?
Не ти ли идва на ум, че отхвърлят именно защото разбират. От друга страна без такива като тебе щеше да бъде скучно :-D .
mitakata - специалист
Нищо не разбирам от кораби, но ми се струва, че ни лъжат с тези огромни контейнеровози!
Според мен, една малка рибарска лодка, ако се постави отгоре широка платформа може да носи 5-6 контейнера от Китай само с двама гребци за 2-3 дни до порт Бургас. Защо тогава чакаме по един месец доставките, и уж са с въздушна поща?
ivanovbg - майстор
tsenkov написа:
...
Нема начин, да нема начин, но не е това начина! :wink:
:partyman:

Тема "Има ли начин?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: