Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
tottenham - специалист
пред покупка на индукционен котлон (2-ка) съм. Спрях се на следните два модела Teka IR321 и Gorenie IT310KR. ако някой има отзиви от тях двата нека ги сподели или даде препоръка.
fox_vt - майстор
Очаквам коментари след покупката как се държи котлона.И аз съм на тази фаза макар и не точно сега,за смяна на сегашния мобилен индукционен със 2 ка вградена плоча.За съжаление в техното има само един единствен модел :sad: Обезателно напиши как е откъм шума спрямо мобилния индукционен,предполагам си имал такъв за да се решиш да си купиш плот за вграждане.
Johny - майстор
Имам лоши впечатления от марката Gorenje.
georgi_ka - напреднал
Аз пък съм доволен от Горение,всичките ми уреди са на тази марка и не съм имал проблеми досега,като изключим малък проблем с пералнята която е на 10-12год.
tottenham - специалист
имам приятел с Горение котлон и печка, който имаше големи ядове с тях, та му ги заменяха и какво ли не. Но от това не мога да си вадя изводи за всичко с тази марка. А пък с Тека нямам нито един познат. Тази марка уж е едно ниво над Горение, но ... кой разполага с такъв?!
Важно е да се отбележи, че става въпрос за индукция!
Johny - майстор
Имах няколко скъпи уреда от тази мярка и всичките ми създаваха проблеми, поради което тази марка съм я включил в черния списък. :-D Тека се води престижна марка, но бях поръчал един аспиратор, който имаше вид на изделие от ширпотреба. Смених го с по-скъп модел от същата марка, който горе-долу става. По съвет на дизайнер си взех мивка Тека определен модел. Ами надраска се, както би се получило и с евтините марки.... Мама си е ебало с всичко което влиза в България.
Имам папагалчета и съм сменил няколко клетки - 3-4. Поръчах една от Англия почти на същата цена. Вече забравих кога я купих, но още е здрава...

Тема "индукционен котлон Teka или Gorenje?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: