Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
mike02 - напреднал
Да, както моя така и другите показват. Сменят се някакви цифри през определен брои секунди. Ще снимам цялото табло. Доста са.
krasi92 - майстор
На твоя като не му свети дисплея има ли някакви цифри щото на картинката такива липсват
kozl - майстор
съб дек 04, 2021 3:15 pmmike02 написа:
Мога да извадя пак бушона и да пъхна фазомер на мястото му и да видим дали тече ток.
Първо го пъхни при предпазителите в гаража, ако не си го сторил вече. Възможно е нулата да се е прекъснала и пак ще търсиш тока де е.
И с какво снимаш, че ни си личи нищо по дисплеите на електромерите?
zz_stefanov - майстор
Ти оня 'майстор' дето все го чакаш така ли го поръчва, е той пък за без пари и толкова работа ти е свършил. Че чакаш и форума да ти 'пусне тока'.

Пак за триците и маймуните.
Hoвoceлckи - майстор
[-X по-жалкото е, че в бг вече преобладават неграмотните с неадекватно самочувствие. Трудно ми е да се въздържа да не дам квалификации за мненията ти. Не прояви никакво уважение към професионалистите да започнеш да употребяваш поне правилните думи за някои термини, камо ли да правиш, каквото ти казват и да отговаряш на всички поставени въпроси.
Все едно, няма да разбереш. Запомни само едно от мен: никой с нищо не ти е длъжен! За да ти помогне някой с нещо, трябва да го предпоставиш.
astor334 - специалист
съб дек 04, 2021 6:17 pmHoвoceлckи написа:
[-X по-жалкото е, че в бг вече преобладават неграмотните с неадекватно самочувствие. Трудно ми е да се въздържа да не дам квалификации за мненията ти. Не прояви никакво уважение към професионалистите да започнеш да употребяваш поне правилните думи за някои термини, камо ли да правиш, каквото ти казват и да отговаряш на всички поставени въпроси.
Все едно, няма да разбереш. Запомни само едно от мен: никой с нищо не ти е длъжен! За да ти помогне някой с нещо, трябва да го предпоставиш.
Благодаря за мнението . След като не знам терминилогията на електричеството и нищо не знам няма как да ползвам правилните термини . Има една поговорка с питане и до Цариград се стига. Аз както казах може да съм неграмотен тук , но в друга тема да знам . Както казах този форум е за взаимопомощ и да никой не ми е длъжен прав си затова . Както съм споменал имаше двама човека , които отговориха на всичките ми въпроси без подигравки за което се радвам че са останали такива хора . Правих всичко което ми беше по силите и колкото познания имах . Благодаря все пак за мнението , което си написал .
mike02 - напреднал
Снимам с камера 13MP. В гаража тествах с фазомера предпазителите, но не свети и там където влизат. На другите електромери на таблото във входа светка една малка червена лампичка и дисплея им свети докато на моя и още два не светят.Иначе отчита някакви показатели.:Т1,Т2
shotik - майстор
Захранването на гаража от апартамената мрежа ли е или е на общия ток за стълбища,мазета и гаражи?

Тема "Нямам ток в гаража" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: