Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
chapara - майстор
Жалка картина!
Какви сме ние?
Това дава много отговори за това къде сме.
hidrazin - майстор
съб яну 27, 2024 10:54 pmchapara написа:
И темата е в ,,Електротехника", съвсем изтрещехте. Поне се огледайте.
И къде да е порцеланов електрически изолатор? В мазилки, близалки и боята прави лъжата ли? :shock:
:partyman:
MamaMy - майстор
съб яну 27, 2024 11:01 pmD.Kalchev написа:
съб яну 27, 2024 7:34 pmchapara написа:
Суперрр,
плодотворна тема :shock: :lol:
Т'ва проверка на к'во кълват шараните :?
Ми да...! КНДР е била световна сила в производството на изолатори под мъдрото ръководство на другаря Ким Ир Сен. В наши дни продължават да постигат още по-големи успехи под още по-мъдрото ръководство на внука му. И въобще по всякакви форуми и Фейсове се леят претоплени манджи за славното време на социализЪма. И тука е така. :finga:
Калчев, ти си провокатор в този форум. Само ти наби политика в темата. Никой друг не му дойде въобще на акъла да го направи. Не знам дали си партийно или икономически ангажиран, но е добре да не се появяваш повече в този форум.
D.Kalchev - специалист
съб яну 27, 2024 11:23 pmMamaMy написа:
съб яну 27, 2024 11:01 pmD.Kalchev написа:
съб яну 27, 2024 7:34 pmchapara написа:
Суперрр,
плодотворна тема :shock: :lol:
Т'ва проверка на к'во кълват шараните :?
Ми да...! КНДР е била световна сила в производството на изолатори под мъдрото ръководство на другаря Ким Ир Сен. В наши дни продължават да постигат още по-големи успехи под още по-мъдрото ръководство на внука му. И въобще по всякакви форуми и Фейсове се леят претоплени манджи за славното време на социализЪма. И тука е така. :finga:
Калчев, ти си провокатор в този форум. Само ти наби политика в темата. Никой друг не му дойде въобще на акъла да го направи. Не знам дали си партийно или икономически ангажиран, но е добре да не се появяваш повече в този форум.
Аз? Провокатор? Съвсем не. И аз имах корейска нокторезачка в интерес на истината. :drinkers:

Да, темата е в раздел Електротехника. Ако някой иска да ме ангажира политически или икономически, нека да ми пише на лични.
chapara - майстор
И какъв е контекста?
КНДР - изолатор?
Поука?
😄
нед яну 28, 2024 10:53 amchapara написа:
И какъв е контекста?
КНДР - изолатор?
Поука?
😄
Не знам коя пъпка ти разчесаха или цирей те мъчи.
Ето ти "контекста".
съб яну 27, 2024 10:51 amxelax написа:
...
С други думи, през социализма на някои стари стълбове са слагали изолатори чак от далечната Северна Корея?
...
Каква поука бе, Чапи! Изтрещя ли и ти?! За форума се запритеснявал!!!

Както обикновено, всеки го сърби по различен начин, но все на едно място.
Като си толко дрът у форума и толко мъдър, ай да напрайш неква асоциация с подписа на отлежал колега, също като теб! Горният цитат.
kozl - майстор
Извода е че:
Севернокорейският порцеланов изолатор е в подраздел "Електротехника" щот не стаа за чиния :lachtot:
zz_stefanov - майстор
Ще си правя едно барбекю, та искам да го захраня декоративно въздушно със 7-8 м. френски кабел.
За да е по винтидж, от къде мога да си купя корейски изолатори. Може и пробили. :cool:
нед яну 28, 2024 11:08 amzz_stefanov написа:
Ще си правя едно барбекю.... :cool:
Дискова брана, па ако е от инвентара на ЮМЗ, баш ше е винтидж.

Всъщност, може и поука да се извлече, но Чапара требе да пусне по ниско прикачното.
hidrazin - майстор
нед яну 28, 2024 10:53 amchapara написа:
И какъв е контекста?
КНДР - изолатор?
Поука?
Основния и реален контекст е че тежък и сравнително евтин товар се транспортира от май...ната си.
При условие че имаме (или поне имахме) ЗЕП (завод за електро порцелан) в Николаево. (може и другаде да е имало)
Вероятно нямаше да мрънкаш като зла тъща ако на изолатора пишеше Мейн, САЩ а не КНДР? :-D
(разстоянието по въздух от БГ до Северна Корея и до Мейн по въздух е еднакво)
Поука?
Поуката че има болни мозъци дето във всеки ъгъл, завой, сянка ... виждат комунисти, Путин ... и не си пият хапчетата. :)
:partyman:
P.S. Шъ мъ извиняваш ама в случая не си прав. Ама много не си прав.
Културните хора в случая казват "Извинявам се!"

Тема "Порцеланов изолатор - Северна Корея" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: