Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
plamen6703 - майстор
Нещата от "направи си сам" напредват стремително към самоубий се сам с чужда помощ! Експериментатора разполага с огромен резерв от простотия да ангажира семейството си с погребението си около Коледа! :partyman:
Djack - специалист
ср дек 19, 2018 9:37 pmplamen6703 написа:
Нещата от "направи си сам" напредват стремително към самоубий се сам с чужда помощ! Експериментатора разполага с огромен резерв от простотия да ангажира семейството си с погребението си около Коледа! :partyman:
:lol: :lol: :lol:
МВС - помощник
E досега приемах всички критики и съвети, но plamen баш майстора вече е груб... Хората поне помагат, за което са форумите, ама все ще се намери някой комплексар да се изказва "положително"
Засега съм жив и здрав, благодаря! Мога да преценя какво мога и кога да спра... аз поне не мисля че да измериш напрежение е нещо сложно, че да не го направя...
Айде, жив и здрав, и ти да се пазиш покрай празниците!
plamen6703 - майстор
Цели четири страници се подиграват с теб!
Ти си технически неграмотен по електротехника, а на неграмотен да се дават съвети как да ремонтира електрически уред е все едно да се подиграват с теб! Трябва да си изпаднал германец да не си купиш друга печка, а да се занимаваш с нещо, което може да те самоубие!
Весели празници ти желая! :partyman:
kozl - майстор
ср дек 19, 2018 6:49 pmlov написа:
kozl написа:
Lov ти постна схема и инструкция къде да провериш за променливо напрежение (АС) на най-високия обхват за променливо напрежение на мултицета. Не знаем каков ти е мултицета, но ако во истина си мерил ток в което много се съмнявам, защото не си писал за фоерверки, вероятно ще трябва да си преместиш пробниците в гнездата за напрежение.
Ти ся кво пръстите ли ще си чешем или ей така по навик да кажеш нещо по инерция. Обяснявах да не се хвали че го е прал тока ама не съм казвал да мери тока. Пък и що трябва да очакваш че всички трябва да са толкова боси.
Lov защо не цитира целия ми пост :? Това е гадно и целенасочено :wink:
А може би ти имаш неприязън към мен :?
Още в началото MBC ни хързулна с неточни обяснения. Вероятно не го направи нарочно за да се подиграва с нас, а от незнание и неопитност. Е после призна, че е мерил напрежението от двете страни на предпазителя и то го нема в мултицета, но ако беше барнал предпазителя :shock: Ся дали е бос или си прави майтап с нас :? Аз клоня към първото, но продължавам да допускам и второто.
radius - майстор
Аз влязох да видя какво е написал Пламен и към края на трета страница бях силно огорчен, обачеее сега съм спокоен. :roll:
Ама в случая е прав, хм, това аз ли го казах :lol: .
muhala - майстор
нед дек 16, 2018 11:48 amМВС написа:
...
Ако решиш да хвърляш печките, свиркай ако можеш да ми продадеш трафчетата.
gogo7777 - майстор
Къде в Чехия се намираш?
МВС - помощник
gogo7777 - Бърно.
muhala - ако не си струва ремонта са твои, само трябва да се уреди транспорта

Тема "Две неработещи микровълнови" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: