Имам питане относно 3ф асинхронен ел. двигател.Възможно ли е при отпадане на едната фаза двигателя да продължи да работи като си смени посоката на въртене, за време около половин час без въобще да грее.
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
valentino76bs
- майстор
37 мнения в "ПИТАНЕ."
petromaniq
- специалист
- Мнения: 764
valentino76bs
- майстор
- Мнения: 2583
petromaniq написа:НЕсигурно ли е никакъв вариант ли няма ,айде и други колеги специалисти да изкажат мнение.
valentino76bs
- майстор
- Мнения: 2583
torbalan написа:ми ако имаш двигател под ръка - пробвай...Пробвах.....опп извинявам се има неточност при въпроса,при следващ пуск/а не като изгори фазата веднага/
petromaniq
- специалист
- Мнения: 764
Щом си пробвал и си разбрал, че е възможно прави снимки, клипчета и пускай в другата си тема, която помоли модераторите да изтрият
.

valentino76bs
- майстор
- Мнения: 2583
petromaniq написа:Щом си пробвал и си разбрал, че е възможно прави снимки, клипчета и пускай в другата си тема, която помоли модераторите да изтриятKолега някъде да съм писал ,че е възможно просто питах....и не ми давай съвети аз не се водя..
fikata
- майстор
- Мнения: 2085
valentino76bs написа:Бих те помолил всички въпроси дето си ги нацвъкал тук,за да се правиш на интересен пускай ги НЯКЪДЕ при подходяща аудитория..petromaniq написа:Щом си пробвал и си разбрал, че е възможно прави снимки, клипчета и пускай в другата си тема, която помоли модераторите да изтриятKолега някъде да съм писал ,че е възможно просто питах....и не ми давай съвети аз не се водя..


Други въпроси имаш ли ?

valentino76bs
- майстор
- Мнения: 2583
fikata написа:за да се правя на интересен ли...,значи за да пиша и да питам....нещо не ми е ясно нещо някъде бъркам...нещо се е случило, аудиторията не е подходяща ли ...а коя е подходяща може би да питам в гипс картоните....иии стига с тея молби има кой да казва ...а пък колега гледам че си обяснителен като даскал /харесва ми аз така не мога и не се старая/,да се четат само твойте писаници тука няма проблем ти си най големия даже ако искаш ще изляза от този форум а...valentino76bs написа:Бих те помолил всички въпроси дето си ги нацвъкал тук,за да се правиш на интересен пускай ги НЯКЪДЕ при подходяща аудитория..petromaniq написа:Щом си пробвал и си разбрал, че е възможно прави снимки, клипчета и пускай в другата си тема, която помоли модераторите да изтриятKолега някъде да съм писал ,че е възможно просто питах....и не ми давай съвети аз не се водя..
![]()
petromaniq
- специалист
- Мнения: 764
Като ти отпадне, изгори или както си го наричай една от фазите, двигателя няма и да помръдне наникъде, а след 30 минути към пренавиване или вторични суровини.
Тема "ПИТАНЕ." | Включи се в дискусията:
Сподели форума:
Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:
Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:
Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?
- Преустройство, ремонт и реновиране
- ↳ Вашите ремонти
- ↳ Кухня
- ↳ Баня
- ↳ Дневна
- ↳ Спалня
- ↳ Детска
- ↳ Градина
- ↳ Коридор
- ↳ Тераса и балкон
- Направи сам
- ↳ Направи сам
- ↳ Ремонтирай сам
- ↳ Къде е по-евтино?
- ↳ Дърводелство
- ↳ Ел. инструменти
- ↳ Металообработване
- ↳ Конкурс "Направи сам 2012"
- Строителство
- ↳ Всичко за вилата
- ↳ Къщи
- ↳ Саниране
- ↳ Хидроизолация
- ↳ Пасивни и нискоенергийни сгради
- Сухо строителство
- ↳ Окачени тавани
- ↳ Преградни стени и предстенни обшивки
- ↳ Сухи и повдигнати подове
- ↳ Декоративни елементи - колони, трегери, сводове и др.
- ↳ Всичко за гипскартона и гипсфазера
- Въпроси и Отговори
- ↳ Полезни съвети
- ↳ Автомобили
- ↳ Партньори
- ↳ Боядисване и Декориране
- ↳ Вентилация, климатици и термопомпи
- ↳ Водоснабдяване и канализация.
- ↳ Всичко за ремонта
- ↳ Електротехника
- ↳ Отопление
- ↳ Газификация
- ↳ Електроника и Схеми
- ↳ Газобетон
- ↳ От всичко по малко
- ↳ Компютри и периферия
- ↳ Уеб дизайн, PHP, MySQL, JavaScript, HTML..
- ↳ Мобилни устройства, GSM-и
- ↳ Нека се запознаем
- ↳ Recycle Bin
- Статии
- ↳ Практични решения
- ↳ Качване на снимки
- ↳ Какви статии искате?
- ↳ Готварство, туршии и зимнина
- ↳ Отмора и шеги
- ↳ От нищо нещо
- ↳ Не е за вярване
- ↳ Литература
- ↳ Връзки към Интересни сайтове
- Магазин
- ↳ Препоръки и Мнения за он-лайн магазина
- ↳ Крадeни инструменти !!!