• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
onkelabg - специалист
Моля,ви за мнения за тази/отверка/ в м-н ,ТЕМПО;-24,99ЛВ
за тая цена,на мен ще ми трябва за лични нужди/домашни/ тьи като гаиковера вече е пьтник :xplode: а и не сам от софия и няма начин как да добия представа за него,но може някои колега да си е закупил.ПОЗДРАВИ :?
http://www.tempo.bg/bg/promotions/index/nehranitelni/
moimoimoi - майстор
това става само за дребни неща-идеална е за монтаж на контакти и ключове,но не може да се ползва за завиване на повече от 2-3 види,оборотите са малки-200-300 наи много,и батерията е слаба
зависи от качеството като цяло на самото изделие, имам една такава -хич няма мощност, а имам и една маркова-е тя уж с същите параметри ама върти доволно види 4x40 в пдч и дърво
както е описано-това си е отвертка,не е винтоверт
totio1973 - специалист
Ето я и моята отверка Раидер ,същата е само цвета е различен ,като гледам в едно и също мазе са правени.Както споменава колегата става само да монтиране на контакти и тем подобни.

Прикачен файл

Изображение000.jpg
Gek - специалист
Според мен цената е супер, като гледам бих дал тия пари само за куфарчето с битовете (100 бр.) Жалко че няма по-едра снимка...
velsi - Почетен майстор
Gek написа:
Според мен цената е супер, като гледам бих дал тия пари само за куфарчето с битовете (100 бр.) Жалко че няма по-едра снимка...
Ако знаеш китайците пък какви битове правят...
fikata - майстор
velsi написа:
Gek написа:
Според мен цената е супер, като гледам бих дал тия пари само за куфарчето с битовете (100 бр.) Жалко че няма по-едра снимка...
Ако знаеш китайците пък какви битове правят...
Що бе, ако не работиш с тях добре изглеждат и дълго изкарват.. :-D
k r u m - специалист
Ами какви някаква сплав са между метал и пластмаса :? Нови технологии :-D
gogo1113 - специалист
Колега имах подобна китайска измишльотина. Отверката не струва пукната пара, ценното са битовете. Ако ги ползваш за домашни нужди няма да имаш проблем с тях. На отверката не бива да разчиташ - слаб въртящ момент, ОГРОМЕН саморазряд на батерията /днес я зареждаш и без да я ползваш, утре вече не работи/, супер дълго време на зареждане /от 3 до 5 часа/, оборотите на въртене СЪВСЕМ се различават от указаните /по спомени 360 об/мин/
Или си вземи нов винтоверт /пишеш, че твоят е пътник/ или ако ти трябва малка отверка - Bosch IXO или Makita.
velsi - Почетен майстор
gogo1113 написа:
..ценното са битовете. Ако ги ползваш за домашни нужди няма да имаш проблем с тях.
Това не успях да го разбера. Какво значение има дали завиваш един винт в къщи (за домашни нужди) или някъде другаде? :-D Едно нещо като е калпаво, то си е такова навсякъде!
gogo1113 - специалист
От гледна точка на личния опит споделям впечатленията си, че ако ги ползваш за малко на брой отвивания/завивания, а не за серийна употреба - не се износват и не ти късат нервите като превъртат в главата на винта.
  • 1
  • 2

Тема "даите савет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: