Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
tateto - напреднал
при твърда вода-не за постояно ползване- избор боилер 30л,или проточен..делимано.. имам предвит сервиза след време. благодаря.
rulом - специалист
При твърда вода се взима бойлер със слаба мощност. Подходящи са Павел Матев-Хасково, понеже на първа степен работят на мощност 600W, а имат и допълнителни мощности за инцидентно ползване на по-голяма мощност. Друг вариант са проточните бойлери, понеже преминаващата вода не успява да отдели котлен камък по нагревателя. Преди години имаше добри трифазни на монтана, но вече не се произвеждат, така че български проточни добри няма. Единствено добър проточен е BOSH.
Делимано и др. подобни са добри само за вила !
tateto - напреднал
благодаря .ползване-кухня.нагревател проточен за плот-препоръки...ако е проблем ще мина на монтаж под или над мивка-добра марка-препоръки. още 1-път благодаря.
rulом - специалист
Само за мивка и ако не се ползва често, по масовите хранителни вериги има подобия на Делимано за 35 лв. В Кауфланд имаше такова. Това е най на сметка, даже и да изгори има си гаранция или може да се изхвърли и подмени с ново за тая цена е нищо.
tateto - напреднал
ЗА ТОВА ЩЕ СЕ ПОЛЗВА. ИМАШЕ АМА СЕ ДВОУМЯХ И....СВЪРШИХА .SAPIR ИЛИ ПОДОБНО 50-70 ЛВ .ВСЕ ПАК Е ПО-ДОБРЕ ОТ ОСТАНАЛИТЕ ВАРИАНТИ ЗА НАШИЯ ПАЗАР .БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРА.

Тема "Tвърда вода-избор на бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: