• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
jimmy_bar - специалист
velsi, в моя сайт снимките на обектите които не са мое дело са ж отделен албум и никога не съм твърдял че аз съм ги правил, + това нямат авторски права.Това е все едно някои да е против че си с този аватар на профила си,да не би сам да си си правил анимето.
jimmy_bar - специалист
относно въпроса на RONIK,приятелю далавера имаше,стигал съм до 1000 лв само за една нощ,забавленията са много,само зад бара съм сечувствал наистина жив,НО .. вече ставам на 28 г. ,колко стари бармани си видял,а и това е някаква преходна професия.А и ми писна вечно да ме обикалят винарките :-D :partyman: :drinkers:
jimmy_bar - специалист
сега се сещам,че докато правих тази стая на снимките,стържех картона с белачката за картофи,а го режех от едната и от другата страна :axe: :tgrin: :respekt: :lцl:
koneko - напреднал
jimmy_bar написа:
относно въпроса на RONIK,приятелю далавера имаше,стигал съм до 1000 лв само за една нощ,забавленията са много,само зад бара съм сечувствал наистина жив,НО .. вече ставам на 28 г. ,колко стари бармани си видял,а и това е някаква преходна професия.А и ми писна вечно да ме обикалят винарките :-D :partyman: :drinkers:
Не съм на мнение че си възрастен за заведение,аз съм на 30 и все още работя и ми доставя удоволствие.Още повече че по голяма част от работодателите разчитат повече на персонал със стаж отколкото на млади 20 годишни
jimmy_bar - специалист
koneko така е,можех да изкарам още няколко години,но сметнах че ще ми е по добре по отрано да се уча на някакъв занаят,а и вече лев на Златни Пясъци няма,че и командира се сърди с право по цяла нощ като ме нямаше :axe:
  • 1
  • 2

Тема "фигури и скрито осв в спалнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: