• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
gvladkov - специалист
Супер е станала кухнята и трапезарията.И на нас ни предстой подобно като вдигнем къщата.Та да си дойда на питането,двете нива допълнително ли са правени на пода или още от плочата така е отлято,защото жената като видя двете нива и сега ми пили на главата,че и тя иска така,но аз вече нулата съм я отлял равна.
Fortune - специалист
Честита да ви е новата кухня! Голям кеф е да ти се махнат майсторите от главата :)))))))))))))
Виждам някои неща, които са малко неудобни, но няма смисъл постфактум да ги коментирам, според мен и цветовете бяха актуални преди доста години, но и това не е важно, важното е вие като влезете в кухнята и да ви е уютно и готино!
evsibo - специалист
Козирката с луничките е от ПДЧ . Нивото на пода е заложено още в проекта на къщата и е отлято заедно с плочата , а колкото до газовите котлони има едни чугунени кръстачки върху които се поставят съдовете и се готви , но в момента са прибрани защото кухнята не се ползва за момента .
pesh - помощник
Кунята е станала супер.
Интересува къде скри кабела на луминисцентните тела, които са под горните шкафчета?
jekasus - майстор
pesh написа:
Кунята е станала супер.
Интересува къде скри кабела на луминисцентните тела, които са под горните шкафчета?
:)

Прикачен файл

Picture 076.jpg
1
Picture 076.jpg (55.6 KиБ) Видяна 7630 пъти
bravo mn dobre se e poluchilo :rock: :rock:

ПИШИ НА КИРИЛИЦА
evsibo - специалист
Извинявам се за "бързия" отговор но , бях в странство . Ето грубо надраскана скица на това как от къде минава захранващия кабел на луминисцентните тела .
Пробиваш отвор в дъното на шкафа максимално близо до стената с бургия съответваща на дебелината на захранващия кабел , прекарваш го през отвора и по дъното от вътрешната страна насочваш към източника . Ако е както при мен източника ти е в съседен или по далечен шкаф пробиваш отвори на вертикалните плоскости през които да прекараш кабела .След като прекараш и свържеш кабела монтираш Г-образна кутия от ПДЧ с цвета на шкафа върху кабела в задната долна част на шкафа за да го скриеш . Успех :thumbs:

КОГАТО ИСКАШ ДА ДОБАВИШ НЕЩО И НИКОЙ НЕ Е ПИСАЛ СЛЕД ТЕБЕ ПОЛЗВАЙ БУТОНА ПРОМЕНИ!
Модератор

Прикачен файл

Picture 263.jpg
Picture 263.jpg (54.45 KиБ) Видяна 6767 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Новата ни кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: