Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Ivnova - помощник
В тази ако мога да я нарека баня 130/130 отежнена и с кумин и две отточни тръби, тоалетната беше раположена по средата на така малкото пространство. Висеше един бойлер 80 литра и трудно се влизаше дори вътре. Бойлера и водомера бяха изкарани в кухнята с идеята да заемат там един кухненски шкаф, вместо половината баня. Бойлера го решихме - проточен които захранва и кухнята и банята. Останали са отворени тръби (като сме предвидили плочки когато ги затворим), защото комшията над нас отказа да ги смени (за наша сметка) и за сега сме го решили с компенсатор. Съжалявам че не снимахме преди, но се бяхме хванали за главите. Старите плочки се сваляха по следния начин - един чука..двама държат, защото като се чукне веднъж пада цялата стена.
Много ни помогна форума:)
Надявам се да ви хареса :)

Прикачен файл

IMG_1527.JPG

Прикачен файл

IMG_1526.JPG

Прикачен файл

IMG_1525.JPG

Прикачен файл

IMG_1524.JPG

Прикачен файл

IMG_1523.JPG
Последна промяна от Ivnova на пон фев 20, 2012 8:19 am, променено общо 1 път.
Ivnova - помощник
В малкия коридор, направихме шкаф за обувки висок 2 м и широк 1.10м по поръчка, с огледала. Решихме, че коридора е най- подходящото място и за огледало и за всички обувки - да не засмрадваме къщата :), пък и даде визуална лъжа за повече място.

Прикачен файл

IMG_1534.JPG
Последна промяна от Ivnova на пон фев 20, 2012 8:20 am, променено общо 1 път.
Spokoiniq - майстор
Първо, завърти снимките и ги постни пак, който не е с лаптоп няма да си върти монитора или телевизора заради твоя мързел.Второ-не се бъркам в решението ти, но с времето ще разбереш колко е неудобно и грозно това с навития маркуч над мивката.И трето- 130/130 не е малко, два от апартаментите ми са с по-малки бани от твоята и има място за всичко.
Ivnova - помощник
Обърнати са вече:). Много ми хареса модела, де да знам въпрос на вкус. Иначе вече си има място за всичко, преди нямаше. :)

Тема "Малка баня 130/130 почти готова и решение в малък коридор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: